تیتر امروز

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!
دوگانه یحیی در حضور پرتغالی‌ها!

استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!

تیم پرسپولیس پس از فتح لیگ برتر، در دیداری جنجالی و پرتنش با شکست استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد تا یحیی و تیمش با عملکردی درخشان دوگانه این فصل را به خانه ببرند. امید عالیشاه بازیکن...

کیفیت هوای تهران؛ افزایش آلودگی در مناطق پرتردد

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات افزایش آلاینده‌های جوی و افزایش نسبی دمای بیشینه پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر: ۱۴۵۸۷۴
۱۳:۳۹ - ۰۸ اسفند ۱۴۰۱

افزایش آلودگی هوا در مناطق پر تردد تهران

دیدارنیوز: با بررسی نقشه‌های هواشناسی، تصاویر ماهواره‌ای و خروجی الگو‌های پیش‌یابی عددی طی پنج روز آینده وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا کمی ابری پیش‌بینی می‌شود.

تا صبح روز پنجشنبه (۱۱ اسفند) در بعضی ساعات در مناطق پرتردد شهری و پرجمعیت به تناوب افزایش موقتی آلاینده‌ها و در صورت عدم مهار منابع آلاینده کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

تا پنج روز آینده روند افزایش نسبی دمای بیشینه در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا (۹ اسفند) صاف، گاهی وزش باد ملایم همراه با غبار صبحگاهی با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۹ درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه (۱۰ اسفند) صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد ملایم همراه با غبار صبحگاهی با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۱۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی ۲۴ ساعت گذشته نیز ایستگاه فیروزکوه با کمینه دمای ۶- درجه سانتیگراد سردترین ایستگاه هواشناسی بود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی