تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.
از میدان خدمت تا میدان قهرمانی

برد شیرین جهادگران خوزستان در مسابقات فوتسال کشوری

مسئول بسیج سازندگی سپاه ولی عصر (عج) خوزستان با تبریک قهرمانی تیم فوتسال جهادگران استان در رقابت های کشوری از روحیه جهادی پهلوانی و نشاط در این مسابقات گفت.

کد خبر: ۱۴۵۶۹۵
۱۹:۰۸ - ۰۵ اسفند ۱۴۰۱

برد شیرین جهادگران خوزستان در مسابقات فوتسال کشوری

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی خوزستان؛ سرهنگ سید اسلام موسوی، مسئول بسیج سازندگی سپاه ولی عصر (عج) خوزستان عنوان کرد: در این روز خجسته که مزین به میلاد با سعادت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و روز پاسدار است به یمن این روز مقدس، تیم فوتسال جهادگران استان خوزستان توانست در مسابقات کشوری به مرحله فینال صعود کند.

سرهنگ موسوی اظهار کرد: این دوره از مسابقات که به یاد شهدای جهادگر برگزار شده است، در راستای ایجاد شور و نشاط و همدلی دوستانه بین نیروهای جهادی و مخلص برپا گردیده است.

وی ادامه داد: خدا را شاکریم که تیم فوتسال جهادگران بسیج سازندگی سپاه ولی عصر (عج) خوزستان  که از میدان جهاد و خدمت مومنانه در میدان ورزش و مسابقات حضور پیدا کرده در این دوره از مسابقات جام سربلندی را بالای سر بردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی