تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
نکونام:

حرفه‌ای هستم اما این آخرین بازی من با فولاد بود/ حرمتم حفظ نشد

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران بعد از صعود تیمش در لیگ قهرمانان آسیا از سمت خود کناره‌گیری کرد.

کد خبر: ۱۴۵۵۲۹
۲۲:۴۰ - ۰۱ اسفند ۱۴۰۱

حرفه‌ای هستم اما این آخرین بازی من با فولاد بود/ حرمتم حفظ نشد

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی با الفیصلی که با صعود فولادی‌ها به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا همراه بود، اظهارکرد: از این که در جمع چهار تیم برتر غرب آسیا هستیم بسیار خوشحال هستم.
وی افزود: از اینکه امروز توانستیم بازی را ببریم بسیار خوشحال هستم و به بازیکنانم تبریک می‌گویم. امروز واقعا بازیکنانم سنگ تمام گذاشتند و خیلی زحمت کشیدند.
هیچ موقعیتی ندادیم و حقمان برد بود
سرمربی تیم فولاد گفت: حداقل حق تیم ما برد بود و خیلی خوب و با برنامه بازی کردیم. کاملا بازی تحت کنترل ما بود و به تیم حریف هیچ موقعیتی ندادیم. همه بازیکنانم امروز چیزی را که میخواستند انجام دادند. 
وی افزود: ما باور داشتیم یکی از تیم های خوب آسیا هستیم. جسارت و خواستن ما در زمین نشان داد که یکی از تیم های خوب آسیا هستیم. این برد را به هواداران فولاد و همچنین مهندس ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان تقدیم می کنم.
آدمی حرفه‌ای هستم اما این آخرین بازی من با فولاد بود!
سرمربی تیم فولاد گفت: من یک آدم حرفه‌ای هستم و وقت و زندگی خود را برای فولاد و فوتبال می گذارم. شاید اینجا درست نباشد ولی این آخرین بازی من با فولاد خوزستان بود.
وی تاکید کرد: دیگر روی نیمکت فولاد نخواهم بود به خاطر شرایط سختی که برای ما فراهم شد این تصمیم را گرفتم.
در بازی بعد روی نیمکت فولاد نخواهم بود
نکونام بیان کرد: این آخرین بازی من برای فولاد بود و بازی بعدی برابر هر تیمی باشد من بر روی نیمکت فولاد نخواهم نشست. من افتخاراتی را به دست آوردم از جمله دو جام و حضور دو مرتبه‌ای در رقابت های جام باشگاه‌های آسیا و تیم و بازیکنانم لیاقت بیشتر از این را دارند. به خاطر حرمت و احترام مربیگری که در یک ماه اخیر برای من حفظ نشد، دیگر روی نیمکت فولاد نیستم.
انتهای پیام

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی