تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎
افاضات اضافه

عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎

شاید در میان خواص هم کمتر کسی به اندازه عوام‌الملک تعهد و مسئولیت‌پذیری داشته باشد که در تعطیلات نوروز نیز لحظه‌ای از رصد امور و نقد عملکرد مقامات دست برنداشته است. این هم تحفه نوروزی عوام...
بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...

پس از ۸ سال؛ زاهدان سفیدپوش شد

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: زاهدان طی شبانه‌روز گذشته پس از هشت سال با ۲ سانتیمتر برف جامه سفید بر تن کرد.

کد خبر: ۱۴۴۲۵۰
۱۱:۲۸ - ۰۷ بهمن ۱۴۰۱

زاهدان سفیدپوش شد

دیدارنیوز: به نقل از اداره‌کل هواشناسی سیستان و بلوچستان، محسن حیدری اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته گزارش برف از ایستگاه فرودگاهی زاهدان به میزان ۲ سانتیمتر و «خیرآباد بالا» یک سانتی متر بوده است.

مدیرکل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان افزود: از روز جمعه با ورود سامانه بارشی به استان شاهد بارش برای استان هستیم و این سامانه تا اواخر وقت شنبه در استان فعال خواهد بود که شرایط برای افزایش ابر، بارش باران، گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد، در نقاط سردسیر احتمال بارش برف و مه مهیاست.

وی ادامه داد: از نظر دمایی به تدریج از شدت یخبندان شبانه کاسته خواهد شد و از یکشنبه روند افزایش دما به ویژه در طول روز رخ خواهد داد. تا فردا روی دریا وزش باد و دریای عمان مواج پیش‌بینی می‌شود.

حیدری گفت: توصیه می‌شود مردم از سفر‌های غیرضروری پرهیز کنند و در فعالیت‌های کوهنوردی احتیاط شود؛ همچنین از اسکان و تردد در حاشیه و بستر مسیل‌ها و رودخانه‌های فصلی خودداری گردد. طی این مدت در انجام فعالیت‌های دریایی به ویژه قایق‌های سبک و تفریحی برای کاهش خسارات احتمالی احتیاط شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی