تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.
علیرضا صدیقی‌زاده مدیرعامل پتروشیمی کارون در پنل تخصصی از ایده تا عمل:

نگاه تناژ محوری در صنعت پتروشیمی غلط است

صدیقی‌زاده مدیرعامل پتروشیمی کارون گفت نگاه تناژ محوری در صنعت پتروشیمی غلط است و به جای تناژمحوری باید به سمت تنوع محوری حرکت کنیم.

کد خبر: ۱۴۳۴۷۰
۱۱:۳۸ - ۲۳ دی ۱۴۰۱

نگاه تناژ محوری در صنعت پتروشیمی غلط است

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: در حاشیه سومین روز از نهمین نمایشگاه بین‌المللی کفش، کیف، چرم و صنایع وابسته تهران، پنل تخصصی با عنوان از ایده تا عمل با حضور مدیران عامل پتروشیمی کارون و اروند، رئیس مجتمع پتروشیمی بسپاران، رئیس پژوهشگاه شیمی و مهندسی و نماینده شرکت‌های پایین دست صنعت چرم برگزار شد. در این پنل تخصصی در ابتدا علیرضا صدیقی‌زاده مدیرعامل پتروشیمی کارون نگاه موجود در صنعت پتروشیمی برای افزایش تناژ را یک نگاه غلط دانست و گفت: این نگاه که تولید محصولات پتروشیمی را در کشور صرفاً از 70 میلیون تن به 100 برسد غلط است. برای اینکه ما تناژ را در صنعت پتروشیمی افزایش دهیم باید به سمت محصولات خوراک محور حرکت کنیم در حالی که ارزش افزوده در تولیدات فرایندمحور است. مدیر عامل پتروشیمی کارون تاکید کرد که باید از تناژمحوری به سمت تنوع محوری حرکت کنیم.
وی استفاده از نیروهای تحصیل‌کرده در کشور را ضروری دانست و گفت: ما از تحصیل‎کردگان در صنعت پتروشیمی استقبال می‌کنیم.
لازم به ذکر است که نهمین نمایشگاه بین‌المللی کفش، کیف، چرم و صنایع وابسته از روز 20 دی 1401 در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد و عصر روز 22 دی 1401 به کار خود پایان داد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی