تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

کردستان ایران سینه‌ی ستبرِ شیرِ کهنسالِ جغرافیای یکپارچه‌ی ایران است

تامین و هدیه‌ی گسترده‌ی ۵۰۰ پکیج پوشاک (هر پکیج شامل کاپشن و کفش) و ۱۸۵ بن کارت ۳۰ میلیون ریالی مواد غذایی با تکیه بر خدمت رسانی به مددجویان بهزیستی در راستای تحقق دو پروژه‌ی ملی موسسه خیریه نیک‌گامان در استان کردستان بود.

کد خبر: ۱۴۳۰۳۲
۱۲:۵۷ - ۱۵ دی ۱۴۰۱

کردستان ایران سینه‌ی ستبرِ شیرِ کهنسالِ جغرافیای یکپارچه‌ی ایران است

دیدارنیوز: تامین و هدیه‌ی گسترده‌ی ۵۰۰ پکیج پوشاک (هر پکیج شامل کاپشن و کفش) و ۱۸۵ بن کارت ۳۰ میلیون ریالی مواد غذایی با تکیه بر خدمت رسانی به مددجویان بهزیستی در راستای تحقق دو پروژه‌ی ملی موسسه خیریه نیک‌گامان در استان کردستان بود.

دکتر اشکان تقی پور، مدیر عامل "موسسه خیریه نیک گامان" و "معتمد و عضو شورای مرکزی مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور" ضمن اعلام این خبر افزود: کمک کلان به ساخت شیرخوارگاه فعلی کردستان، ساخت کامل ۷ مدرسه، کمک به ساخت و تجهیز کامل روستامهد‌ها تنها تعدادی از پروژه‌های موسسه در استان کردستان بوده است.

عضو هیئت مدیره "مجمع خیرین کشور" و چهره ماندگار مدرسه سازی کشور در سال ۱۳۹۹ که در ابتدای دی‌ماه ۱۴۰۱ جهت انجام و نظارت بر پروژه‌ی توزیع و هدیه‌ی ۱۸۵ بن کارت ۳۰ میلیون ریالی و هدیه‌ی ۵۰۰ پکیج لباس گرم شامل کاپشن و کفش ویزه‌ی مددجویان کودک و نوجوان بهزیستی با هماهنگی سازمان بهزیستی کشور و اداره کل بهزیستی استان کردستان در شهرستان سنندج حضور داشت، استان کردستان و فرهنگ غنی مناطق کُردنشین ایران را متعلق به همه‌ی ایران و همه‌ی ایران را متعلق به استان کردستان دانست و گفت: فرهنگ و تمدن هم‌میهنان کُردِ ایرانی‌مان از نقاط اصلیِ قوت و قدرتِ رنگین کمانِ چند رنگِ فرهنگ و تمدن هزاران ساله‌ی ایران زمین است.

کردستان ایران سینه‌ی ستبرِ شیرِ کهنسالِ جغرافیای یکپارچه‌ی ایران است

عضو هیئت مدیره "شبکه ملی موسسات خیریه و نیکوکاری" گفت: قطعا در شرایط سخت اقتصادی فعلی تامین نیاز‌های ضروریِ هم‌میهنان مددجوی کرامتمند بهزیستی در استان کردستان بمانند جای جای کشور از وظایف اصلی ماست.

کردستان ایران سینه‌ی ستبرِ شیرِ کهنسالِ جغرافیای یکپارچه‌ی ایران است

کارشناس ارشد فرهنگ و زبان‌های باستانی ایران و فعال اجتماعی حوزه‌ی کودک و نوجوان، تامین نیاز‌های اولیه و بالفعل کردنِ پتانسیل‌های فرهنگی کم‌مانند اقوام ایرانی را سبب پیشرفت، اتحاد ملی مستحکم‌تر، یکپارچگی و ماندگاری ایران اسلامی دانست و تاکید کرد این مهم تنها با اهمیت دادن راستینِ کاربردی به خرده فرهنگ‌های مترقی اقوام ایرانی در سایه‌ی اتحاد و انسجام ملی و تاکید بر هویت مشترک ایرانی یکایک اقوام و هم‌میهنان امکان پذیر است. اشکان تقی پور ایجاد بستر پیشرفت کودکان و نوجوانان کم‌برخوردار میهنمان در راستای توانمندسازی خِرَدمحور، مهارت آموزی مبتنی بر فرهنگ و هنر غنی هر زیست بوم و آموزش و ایجاد زمینه‌های موفقیتِ اشتغال مناسب ایرانیان در تمامی پهنای گسترده‌ی ایران زمین را از وظایف اصلیِ سازمان‌ها و نهاد‌های ذیربط دولتی و همچنین سازمان‌های مردم نهاد و موسسات خیریه و تشکل‌های اجتماعی دانست.

کردستان ایران سینه‌ی ستبرِ شیرِ کهنسالِ جغرافیای یکپارچه‌ی ایران است

لازم به توضیح است پروژه‌ی تامین و توزیع ۱۸۵ بن کارت ۳۰ میلیون ریالی و تامین و هدیه‌ی ۵۰۰ پکیج کاپشن و کفش در استان کردستان بخشی از دو پروژه بزرگ کشوری "تهیه و توزیع ۸۰۰۰ پکیجِ کاپشن و کفش" و همچنین "تهیه و توزیع ۲۷۷۰ بن کارت ۳۰ میلیون ریالی" برای کودکان و نوجوانان عزیزِ کم‌برخوردار و خانواده‌های کرامتمندشان در سرتاسر کشور است که با تایید و تسهیلگری سازمان بهزیستی کشور و آموزش و پرورش پس از مددکاری مددکاران موسسه خیریه نیک گامان جمشید به شکل کاملا مردم نهاد به لطف خیرین موسسه اتمام یافت.

موسسه خیریه نیک‌گامان جمشید شریک اجتماعی قدیمی سازمان بهزیستی و وزارت آموزش و پرورش و از اعضای حقوقی مجمع حیرین کشور است که با مددکاری مددکاران خود به شکل کاملا مردم نهاد و پروژه محور عام المنفعه به حل مشکلات مددجویان و دانش آموزان کم برخوردار میهن در بازه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تنها به همت خیرین موسسه و با تسهیلگری مددکاران و مدیران و فرهنگیانِ آموزش و پرورش و بهزیستی با نظارت نهاد‌های نظارتی ذیربط می‌پردازد.

کردستان ایران سینه‌ی ستبرِ شیرِ کهنسالِ جغرافیای یکپارچه‌ی ایران است

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی