تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

تحقق بخشی از تعهدات مناطق در تامین گاز كشور با ایمن سازی تاسیسات آغاجاری

مهندس علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب روز جمعه ۲ دیماه ۱۴۰۱ با حضور در شرکت آغاجاری از روند اجرایی پروژه تعمیرات اساسی تاسیسات گاز و گاز مایع ۱۰۰۰ و همچنین پروژه های ایمن سازی خطوط  لوله انتقال گاز و مایعات گازی این شرکت بازدید کرد.

کد خبر: ۱۴۲۴۸۵
۱۸:۳۱ - ۰۴ دی ۱۴۰۱

تحقق بخشی از تعهدات مناطق در تامین گاز كشور با ایمن سازی تاسیسات آغاجاری

دیدارنیوز‌-‌سرویس‌ خوزستان: مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت ‌خیز جنوب در این بازدید بیان کرد: با توجه به تعهدات این شرکت در تامین بخشی از  سوخت زمستانه کشور با اقدامی جهادی در ۴۵ روز گذشته  تعمیرات اساسی واحد گاز و گاز مایع ۱۰۰۰  و ایمن سازی گسترده خطوط تامین وانتقال گاز و مایعات گازی منطقه پازنان ۱ با موفقیت انجام گردید.

مهندس دانشی با اشاره به اهمیت این پروژه ها عنوان کرد: تعمیرات اساسی و ایمن سازی این خطوط  سال ها بود که مورد توجه قرار نگرفته بود که امروز با اجرای این پروژه ها شاهد پایداری تولید و انتقال گاز با هدف تامین بخشی از سوخت زمستانه کشور خواهیم بود.

وی در این بازدید که با حضور مهندس نورانی مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و مهندس تقی زاده مدیر عامل شرکت نفت و گاز آغاجاری همراه بود  با قدردانی از تلاش شبانه روزی و مجاهدانه مجموعه شرکت آغاجاری در اجرای این پروژه بر لزوم توجه و صیانت از تاسیسات عملیاتی مهم این شرکت تاکید کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی