تیتر امروز

وحیدی کلنگ زد، رئیسی دستور توقف داد؛ تالاب نابود شد
گزارش دیدار از وضعیت این روز‌های تالاب میانکاله

وحیدی کلنگ زد، رئیسی دستور توقف داد؛ تالاب نابود شد

روزی که ابراهیم رئیسی دستور داد که احداث پتروشیمی در میانکاله متوقف شود دیگر کار از کار گذشته بود، زیرا پیشتر وزیر کشور کلنگ نابودی آن را زده بود و حالا از این بهشت پرندگان، شوره‌زار مانده است...
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...

پاسخ معاون رئیسی به اظهارات مداخله جویانه رییس‌جمهور چین

محمد جمشیدی، معاون سیاسی ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری در واکنش به اظهارات مداخله‌جویانه رییس جمهور چین در بیانیه مشترک با عربستان که خواستار عدم دخالت جمهوری اسلامی در امور داخلی دیگر کشورها شده بود، نوشت: همکاران چینی به یاد داشته باشند که وقتی سعودی و آمریکا از گروه‌های تروریستی داعش و القاعده در سوریه حمایت کردند و با تجاوز نظامی وحشیانه یمن را ویران کردند، این ایران بود که با تروریست‌ها جنگید تا ثبات و امنیت در منطقه مستقر شود و تروریسم به شرق و غرب تسری نیابد.

کد خبر: ۱۴۱۶۹۸
۱۱:۳۴ - ۱۹ آذر ۱۴۰۱

پاسخ معاون رئیسی به اظهارات مداخله جویانه رییس‌جمهور چین

دیدارنیوز: معاون سیاسی رییس جمهور به اظهارات مداخله‌جویانه رییس جمهور چین در جریان سفر به عربستان پاسخ داد.

محمد جمشیدی در توییتر نوشت: همکاران چینی به یاد داشته باشند که وقتی سعودی و آمریکا از گروه‌های تروریستی داعش و القاعده در سوریه حمایت کردند و با تجاوز نظامی وحشیانه یمن را ویران کردند، این ایران بود که با تروریست‌ها جنگید تا ثبات و امنیت در منطقه مستقر شود و تروریسم به شرق و غرب تسری نیابد.

در جریان سفر رییس جمهور چین به عربستان دو کشور در پی یک نشست دوجانبه بیانیه‌ای مشترک صادر کردند که در بخشی از این بیانیه از ایران خواسته شد در امور داخلی دیگر کشور‌ها دخالت نکند.

در این بیانیه همچنین بر اهمیت احترام گذاشتن ایران به اصل حسن همجواری تاکید شد.

دو طرف همچنین خواستار همکاری ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی به منظور تضمین صلح آمیز بودن برنامه هسته‌ای خود شدند.

به گزارش دیدارنیوز، در شرایطی که مقامات سیاسی دولت رئیسی از جمله حسین امیرعبداللهیان و ناصر کنعانی وزیر خارجه و سخنگوی این وزارتخانه در اینستاگرام و توییتر شخصی خود خیلی سریع به اظهارات مقامات غربی واکنش نشان می‌دهند، اما هنوز درباره بیانیه مشترک عربستان و چین و دخالت آشکار چینی‌ها در امور ایران واکنشی نشان نداده‌اند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی