تیتر امروز

قانونی که
گزارش دیدار از وضعیت مستمر هوای آلوده تهران

قانونی که "پاک" شد/ منتظر شاخص‌های جدید باشید!

در حالیکه شهردار تهران همچنان اصرار دارد که مسئولیتی در برابر آلودگی هوای تهران ندارد؛ وزیر آموزش پرورش هم از تغییر شاخص آلودگی هوا برای تعطیلی مدارس خبر می‌دهد و وزیر کشور نیز. باید منتظر تصمیم‌های...

بالاخره «آزاد» شد یا نشد؟!

در شرایطی که وریا غفوری، بازیکن تیم فولاد خوزستان که از ۳ آذرماه به دلیل واکنش‌هایش به ناآرامی‌های اخیر در کشور بازداشت شده، برخی خبرگزاری‌های رسمی کشور خبر از آزادی و بعد یکی دیگر تکذیب می‌کند!

کد خبر: ۱۴۱۱۳۳
۱۹:۴۸ - ۰۷ آذر ۱۴۰۱

«وریا غفوری» با سپردن وثیقه آزاد شد

دیدارنیوز: وریا غفوری بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان از ۳ آذر ماه در بازداشت به سر می‌برد.

تسنیم دقایقی پیش نوشت: یک منبع مطلع خبر داد که وریا غفوری، بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان که از ۳ آذر ماه در بازداشت به سر می‌برد، پس از طی مراحل قضایی، ساعاتی قبل از زندان اوین آزاد شد.

وی که به اتهام فعالیت تبلیغی و اجتماع و تبانی علیه نظام بازداشت شده پس از طی مراحل اولیه قضایی و با سپردن وثیقه آزاد شده و در ادامه به پرونده‌اش رسیدگی خواهد شد.

به گزارش دیدارنیوز، بازداشت وریا غفوری با اعتراض برخی فعالان و مردم در فضای مجازی مواجه شده بود و حتی یک وکیل دادگستری این اقدام را «بازداشتی برای جرم نکرده» عنوان کرده بود.

پیش از این، خبرگزاری تسنیم دو روز پیش از آزادی وریا غفوری همزمان با آزادی حسین رونقی خبر داده بود که توسط برخی رسانه‌ها تکذیب شده بود و کانال خبری میزان که رسانه قوه قضائیه محسوب می‌شود خبر آزادی غفوری را بار دیگر رد کرد!

مطلب مرتبط:

وریا غفوری و حسین رونقی آزاد شدند

واکنش نماینده مجلس به بازداشت «وریا غفوری»؛ مهم اجرای قانون است

«وریا غفوری» و بازداشت برای جرم نکرده

واکنش رسانه‌های ایتالیا به بازداشت غفوری؛ «وریا» از حامیان مردم بود

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی