تیتر امروز

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!
دیدار مدیران شرکت پتروشیمی اروند با مدیرعامل پالایشگاه گاز یادآوران خلیج‌فارس؛

دکتر کریمی: خدمات مهندس کیانی به پتروشیمی اروند فراموش نشدنی است

دکتر کریمی در دیدار مدیران شرکت پتروشیمی اروند با مدیرعامل شرکت پالایش گاز یادآوران خلیج‌فارس، با ارزشمند خواندن خدمات مهندس کیانی در طول دوران خدمت در مجتمع پتروشیمی اروند، از اعلام آمادگی این شرکت جهت همکاری در راه‌اندازی پالایشگاه گاز یادآوران خلیج فارس خبر داد.

کد خبر: ۱۴۰۸۸۲
۱۳:۴۵ - ۰۲ آذر ۱۴۰۱

دکتر کریمی: خدمات مهندس کیانی به پتروشیمی اروند فراموش نشدنی است

به گزارش دیدارنیوز‌-‌سرویس‌ خوزستان: به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی اروند؛ روز سه‌شنبه - یکم آذرماه ۱۴۰۱ - مدیرعامل و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت پتروشیمی اروند با حضور در شرکت پالایش گاز یادآوران خلیج‌فارس از خدمات ۴ ساله مهندس کیانی در شرکت پتروشیمی اروند تجلیل کردند.

در این دیدار صمیمانه؛ دکتر کریمی با ارزشمند خواندن خدمات ارائه شده در طول دوران خدمت مهندس کیانی در پتروشیمی اروند، از آمادگی این شرکت پتروشیمی جهت کمک به راه‌اندازی پالایشگاه گاز یادآوران خلیج‌فارس خبر داد و افزود: پالایشگاه گاز یادآوران خلیج‌فارس از جمله مهمترین پروژه‌های ملی به شمار می‌رود و قطعا با وارد مدار شدن آن کمک شایانی به محیط زیست و کشور خواهد شد و علاوه بر سهامداران هلدینگ، سایر مردم از وجود آن نفع خواهند برد.

در ادامه این دیدار؛ از سوی دکتر کریمی مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند، لوح تقدیری به پاس خدمات مهندس کیانی در طول دوران خدمت در پتروشیمی اروند، اعطاء و همزمان با هفته بسیج از سوی فرمانده بسیج شرکت پتروشیمی اروند نیز سپاس نامه‌ای به مدیریت سابق مجتمع پتروشیمی اروند تقدیم گردید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی