تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

برگزاری نشست بررسی تعاملات دو جانبه شرکت نفت و گاز اروندان و سازمان منطقه آزاد اروند

اولین نشست بررسی زمینه‌های همکاری و تعاملات مابین شرکت نفت و گاز اروندان و سازمان منطقه آزاد اروند در خرمشهر برگزار شد.

کد خبر: ۱۴۰۳۳۵
۰۹:۰۷ - ۲۳ آبان ۱۴۰۱

نشست بررسی همکاری‌ها و تعاملات مشترک شرکت نفت و گاز اروندان و سازمان منطقه آزاد اروند در سالن جلسات منطقه آزاد اروند با حضور جمعی از مدیران و روسای هر دو سازمان برگزار شد.

در این نشست صمیمی که بمنظور رفع چالش‌ها و موانع و همچنین افزایش تعاملات و همکاری دو جانبه انجام گرفت، طرفین به بیان مشکلات حوزه کاری و منطقه‌ای پرداخته و در جهت برطرف کردن آن‌ها راه حل‌هایی ارائه کردند.

سید محمد جواد هاشمی نژاد سرپرست مدیریت منابع انسانی شرکت نفت و گاز اروندان ضمن تشکر از مهندس عذاری اهوازی مدیریت عامل این شرکت و مهندس اسکندری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در حمایت و عزم جدی تشکیل این جلسه، در خصوص ضرورت تشکیل کمیته‌ای مشترک در این زمینه اظهار کرد: گره حل مسائل منطقه و پیشبرد امور هم افزایی و همسو حرکت کردن مجموعه‌های مختلف با یکدیگر است، و ارتقاء سطح همکاری‌ها و و‌فاق و هماهنگی ما بین این دو سازمان نیز در این مسیر قرار خواهد گرفت و با توجه به ظرفیت‌های خوب منطقه آزاد اروند و نقش پر رنگ این سازمان در همه امور توسعه ای، سرمایه گذاری و فرهنگی منطقه، اینگونه نشست‌ها می‌تواند نتایج مثبتی داشته باشد.

گفتنی است مقرر شد جلسات بعدی این نشست‌ها در کارگروه‌های تخصصی ما بین قسمت‌های مختلف در سطح مدیران، روسا و کارشناسان برگزار شده و در صورت لزوم جهت تسریع در امور و افزایش سطح تعاملات، تفاهم نامه‌های همکاری در موضوعات مختلف امضا و منعقد گردد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی