تیتر امروز

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
تالاب‌های جنوب، جان گرفتند/ تالاب انزلی منتظر احیاء
گزارش دیدار از اقدامات جدید در محیط زیست کشور 

تالاب‌های جنوب، جان گرفتند/ تالاب انزلی منتظر احیاء

درست در روزی که خبر رسید بخشی از حق‌آبه تالاب‌ها در جنوب کشور به آنها برگردانده شده، مسئولان اعلام کردند می خواهند تالاب انزلی را نجات دهند اما نه با اقدام آنها بلکه با خود پالایی تالاب!

سفیر ایران به وزارت خارجه آلمان احضار شد

پس از اتفاقات و ناآرامی‌های اخیر در کشورمان که به دلیل درگذشت تاسف‌بار مهسا امینی در گشت ارشاد رخ داد، آلمان سفیر ایران در برلین را احضار کرده است.

کد خبر: ۱۳۷۹۳۶
۲۰:۰۳ - ۰۴ مهر ۱۴۰۱

سفیر ایران به وزارت خارجه آلمان احضار شد

دیدارنیوز: سفیر ایران به دلیل اتفاقات اخیر در کشورمان به وزارت خارجه آلمان احضار شده است.

آلمان روز دوشنبه در اعتراض به نحوه برخورد با معترضان به حجاب و گشت ارشاد که در پی مرگ مهسا امینی از ۱۰ روز پیش بسیاری از شهر‌های ایران را فرا گرفت سفیر ایران در برلین را احضار کرد.

یک سخنگوی وزارت خارجه آلمان ضمن تایید این خبر از رایزنی با دیگر کشور‌های عضو اتحادیه اروپا برای اعمال تحریم‌هایی علیه ایران به دلیل سرکوب تظاهرات خبر داد.

اولاف شولتز، صدراعظم آلمان نیز پیش‌تر خشونت‌های صورت گرفته از سوی نیرو‌های امنیتی ایران در برخورد با معترضان در خیابان‌ها را محکوم کرده و با زنان ایران ابراز همبستگی کرده بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی