تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
افشین علا به مناسب کشته شدن مظلومانه مهسا امینی

آرزوی مرگ می‌کنم

افشین علا شاعر و پیشکسوت ادبی به مناسبت درگذشت مهسا امینی در یادداشتی نوشت: چقدر در این سال‌ها گفتیم و نوشتیم و التماس کردیم گشت ارشاد را جمع کنید.

کد خبر: ۱۳۷۴۲۰
۲۱:۱۰ - ۲۵ شهريور ۱۴۰۱

آرزوی مرگ می‌کنم

دیدارنیوز ـ سرویس سیاسی: افشین علا در یادداشتی نوشت: با ناباوری و استیصال دعا می‌کنم معجزه‌ای بشود و مهسا امینی چشم هایش را باز کند. چقدر در این سال‌ها گفتیم و نوشتیم و التماس کردیم گشت ارشاد را جمع کنید. چقدر گفتیم هر کسی را مسئول برخورد با دختران و زنان مردم نکنید.

فکر نکنید با این گونه فجایع فقط پدر و مادر مهسا داغدار می‌شوند. دود آتش این داغ به چشم همه می‌رود. فقط روح و روان مردم خدشه دار نمی‌شود، بلکه پایه‌های نظام نیز سست می‌شود.

چرا با دست خودتان برای رسانه‌های بیگانه خوراک جمع می‌کنید؟ والله من نگران کارکنان زحمت کش نیروی انتظامی هم هستم. زنان و مردان گمنام و مظلومی که در سخت‌ترین شرایط و کمترین حقوق، مراقب امنیت مردمند.

چرا این قشر خدوم را بدنام می‌کنید؟ چرا کاری می‌کنید که مردم همه را به یک چشم ببینند و زحمات طاقت فرسای آنان را در حفاظت از جان و مال و نوامیس ملت نادیده بگیرند و آه و نفرین شان را نثار همه کنند؟ چرا با دخترانی که به هر دلیل پوشش اسلامی را باور ندارند مانند اشرار و بزهکاران برخورد می‌کنید؟

دیگر نمی‌دانم چه بگویم؟ حالم بد است. نمی‌دانم مهسا آن طور که دیگران می‌گویند مورد ضرب و شتم قرار گرفته یا طبق اظهارات نیروی انتظامی سکته کرده است. در هر دو صورت جا دارد از غصه بمیریم.‌ای کاش من روی آن تخت افتاده بودم. کاش خدا جان مرا بگیرد و این دختر را به پدر و مادرش بازگرداند...

برچسب ها: مهسا امینی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی