تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

وضعیت اضطراری ملی آمریکا تمدید شد

جو بایدن اعلام کرد که وضعیت اضطراری ملی این کشور را که در پی واقعه ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ وضع شده بود، یک سال دیگر تمدید می‌کند.

کد خبر: ۱۳۷۰۶۶
۱۲:۵۴ - ۱۹ شهريور ۱۴۰۱

وضعیت اضطراری ملی آمریکا تمدید شد

دیدارنیوز: جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا در نامه‌ای به کنگره این کشور نوشت: اطلاعیه پیوست را به فدرال رجیستر ارسال کرده و بیان داشتم که وضعیت اضطراری که در اعلامیه ۷۴۶۳ در رابطه با حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۲ وضع شد، یک سال دیگر برقرار خواهد بود.

به نقل از خبرگزرای اسپوتنیک، بایدن گفت، هنوز خطر تروریسم، آمریکا را تهدید می‌کند و واشنگتن نیاز دارد که پس از ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۲ (چهارشنبه) هم این وضعیت اضطراری ملی ادامه داشته باشد.

در پی حملات ترویستی ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱، جورج دابلیو بوش، رئیس‌جمهوری وقت آمریکا وضعیت اضطراری ملی اعلام کرد و از آن سال، این وضعیت هر ساله توسط روسای جمهوری این کشور تمدید می‌شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی