تیتر امروز

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

وضعیت اضطراری ملی آمریکا تمدید شد

جو بایدن اعلام کرد که وضعیت اضطراری ملی این کشور را که در پی واقعه ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ وضع شده بود، یک سال دیگر تمدید می‌کند.

کد خبر: ۱۳۷۰۶۶
۱۲:۵۴ - ۱۹ شهريور ۱۴۰۱

وضعیت اضطراری ملی آمریکا تمدید شد

دیدارنیوز: جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا در نامه‌ای به کنگره این کشور نوشت: اطلاعیه پیوست را به فدرال رجیستر ارسال کرده و بیان داشتم که وضعیت اضطراری که در اعلامیه ۷۴۶۳ در رابطه با حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۲ وضع شد، یک سال دیگر برقرار خواهد بود.

به نقل از خبرگزرای اسپوتنیک، بایدن گفت، هنوز خطر تروریسم، آمریکا را تهدید می‌کند و واشنگتن نیاز دارد که پس از ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۲ (چهارشنبه) هم این وضعیت اضطراری ملی ادامه داشته باشد.

در پی حملات ترویستی ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱، جورج دابلیو بوش، رئیس‌جمهوری وقت آمریکا وضعیت اضطراری ملی اعلام کرد و از آن سال، این وضعیت هر ساله توسط روسای جمهوری این کشور تمدید می‌شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی