تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

آغاز خدمت‌رسانی موکب عاشقان اباعبدالله حسین پتروشیمی اروند در طریق‌الحسین

موکب شرکت پتروشیمی اروند که با همت کارکنان این شرکت در جاده ماهشهر - شادگان - آبادان برپا شده است، شب گذشته با حضور جمعی از مدیران صنعت و مسئولین محلی برای خدمت‌رسانی به زوار حسینی آغاز بکار کرد.

کد خبر: ۱۳۷۰۰۶
۱۸:۵۱ - ۱۷ شهريور ۱۴۰۱

آغاز خدمت‌رسانی موکب عاشقان اباعبدالله حسین پتروشیمی اروند در طریق‌الحسین

دیدارنیوز - سرویس خوزستان: نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی اروند، آئین آغاز به کار موکب خدام‌ِحسینی شرکت پتروشیمی اروند روز سه‌شنبه با حضور فرماندار شهرستان بندرماهشهر، فرمانده منطقه سوم دریایی امام حسین، معاون هماهنگ کننده منطقه سوم دریایی، فرمانده حوزه صنایع پتروشیمی، ائمه‌ گرانقدر، مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی و جمعی از خادمین حسینی در جاده ماهشهر به آبادان – مقابل سایت نمک شرکت پتروشیمی اروند برپا شد.
فرماندار شهرستان بندر ماهشهر در آئین آغاز به کار موکب خادمین حسینی پتروشیمی اروند با اشاره به توفیق خدمت به زائران گفت: «حضرت امام در سالهای ابتدایی انقلاب فرمودند؛ ما علی‌رغم اینکه انقلاب کردیم و مقتدرانه انقلاب را نگه خواهیم داشت، یک هدف دیگر در این انقلاب داریم و آن‌هم الهام بخشی و صدور انقلاب است و حالا مشخص شد که تثبیت انقلاب با هشت‌سال دفاع مقدس انجام شد و صدور انقلاب با فرهنگ حسینی صورت گرفت.»

موکب شرکت پتروشیمی اروند که با همت کارکنان جهادی این شرکت برپا شده است، تا روزهای منتهی به اربعین حسینی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین خدمت رسانی می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی