تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
هفته هفتم؛ محرومیت مردم!
بازی‌های لیگ باز هم بدون تماشاگر مرد و زن

هفته هفتم؛ محرومیت مردم!

رقابت‌های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی آغاز می شود که طبق اعلام سازمان لیگ، همه دیدارها بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...

آغاز خدمت‌رسانی موکب عاشقان اباعبدالله حسین پتروشیمی اروند در طریق‌الحسین

موکب شرکت پتروشیمی اروند که با همت کارکنان این شرکت در جاده ماهشهر - شادگان - آبادان برپا شده است، شب گذشته با حضور جمعی از مدیران صنعت و مسئولین محلی برای خدمت‌رسانی به زوار حسینی آغاز بکار کرد.

کد خبر: ۱۳۷۰۰۶
۱۸:۵۱ - ۱۷ شهريور ۱۴۰۱

آغاز خدمت‌رسانی موکب عاشقان اباعبدالله حسین پتروشیمی اروند در طریق‌الحسین

دیدارنیوز - سرویس خوزستان: نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی اروند، آئین آغاز به کار موکب خدام‌ِحسینی شرکت پتروشیمی اروند روز سه‌شنبه با حضور فرماندار شهرستان بندرماهشهر، فرمانده منطقه سوم دریایی امام حسین، معاون هماهنگ کننده منطقه سوم دریایی، فرمانده حوزه صنایع پتروشیمی، ائمه‌ گرانقدر، مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی و جمعی از خادمین حسینی در جاده ماهشهر به آبادان – مقابل سایت نمک شرکت پتروشیمی اروند برپا شد.
فرماندار شهرستان بندر ماهشهر در آئین آغاز به کار موکب خادمین حسینی پتروشیمی اروند با اشاره به توفیق خدمت به زائران گفت: «حضرت امام در سالهای ابتدایی انقلاب فرمودند؛ ما علی‌رغم اینکه انقلاب کردیم و مقتدرانه انقلاب را نگه خواهیم داشت، یک هدف دیگر در این انقلاب داریم و آن‌هم الهام بخشی و صدور انقلاب است و حالا مشخص شد که تثبیت انقلاب با هشت‌سال دفاع مقدس انجام شد و صدور انقلاب با فرهنگ حسینی صورت گرفت.»

موکب شرکت پتروشیمی اروند که با همت کارکنان جهادی این شرکت برپا شده است، تا روزهای منتهی به اربعین حسینی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین خدمت رسانی می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی