تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

وجود بیش از ۴۰۰۰شتر در هویزه / فعالیت‌های نفتی تهدیدی برای زیستگاه شترها

مدیر جهاد کشاورزی هویزه با اشاره به پرورش سنتی شتر در این شهرستان گفت: فعالیت شرکت‌های نفتی در هویزه، زیستگاه شترها را با تهدید مواجه کرده است.

کد خبر: ۱۳۶۸۸۹
۱۲:۲۳ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۱

وجود بیش از ۴۰۰۰شتر در هویزه / فعالیت‌های نفتی تهدیدی برای زیستگاه شترها

دیدارنیوز - سرویس خوزستان: نورالله موالی زاده در گفت و گو با ایسنا، در خصوص پرورش شتر در شهرستان هویزه اظهار کرد: بیش از ۴ هزار نفر شتر در شهرستان هویزه وجود دارد. در این زمینه یک واحد صنعتی پرورش شتر در هویزه داریم اما بخش عمده‌ای از پرورش سنتی است و پرورش به صورت مدرن نیست.
وی افزود: صادرات شتر انجام نمی‌شود و کسی نیز برای خرید شتر به منظور صادرات به ما مراجعه نکرده است و فروش این شترهای پرورش‌یافته در داخل کشور انجام می‌شود.

موالی زاده در خصوص استفاده از شترهای پرورش داده شده عنوان کرد: برخی از این شترها برای استفاده از گوشت پرورش داده می‌شوند و به قصابی‌ها فرستاده می‌شوند. همچنین از پشم این شترها نیز استفاده می‌شود.

وی به اشاره بحث خشکسالی‌های اخیر در هویزه افزود: در شرایط خشکسالی شترها نیازمند حمایت هستند و باید نسبت به تامین آب و علوفه مورد نیاز آن‌ها اقدام شود. با توجه به شرایط خشکسالی‌های چند سال اخیر، مراتع هویزه فقیر شده‌اند و در تامین علوفه شترها با مشکل مواجه هستیم.

مدیر جهاد کشاورزی هویزه گفت: با توجه به فعالیت‌های شرکت‌های نفتی در منطقه هویزه، زیستگاه شترها با تهدید مواجه شده و همچنین وجود تاسیسات نفتی و خطوط انتقال، تردد شترها را نیز با مشکل مواجه کرده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی