تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

مناطق نفت خیز شاخصِ درجه یک استانداردهای كالا را از وزارت صمت كسب كرد

مدیر تدارکات و امور کالا شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: به لطف خداوند پس ‌از گذشت چهل و سه سال از انقلاب اسلامی برای اولین بار مناطق نفت‌خیز جنوب در سال ۱۴۰۱ شاخصِ درجه یک استانداردهای کالا را از وزارت صمت دریافت کرد و از این جهت جزو ۸ شرکت دارنده این عنوان در کشور شدیم و این شاخص ۱۸ امتیاز ویژه را به مناطق نفت‌خیز ارائه داده است.

کد خبر: ۱۳۶۶۸۱
۱۵:۰۵ - ۱۲ شهريور ۱۴۰۱

مناطق نفت خیز شاخصِ درجه یک استانداردهای كالا را از وزارت صمت كسب كرد

دیدارنیوز - سرویس خوزستان: با این شاخص مناطق نفت‌خیز جنوب می‌تواند در مجموعه تأسیسات خود انبار مربوط به کالای بازرگانی خارجی را احداث کند و کالاهای ما به‌صورت وی.آی.پی و خارج از نوبت قابل ترخیص است و نیازی به توقف کالاهای خارجی در گمرک برای ترخیص نمی باشد و از این پس هزینه ای بابت انبارداری و مالیات در گمرک پرداخت نمی شود. همچنین در بحث متروکه شدن کالاها امتیاز ویژه داریم و اگر در مهلت مقرر کالای ما ترخیص نشد کالاها مصادره نمی شود و با توجه به نیاز مصرف پروژه ها و واحدهای عملیاتی و تکمیل حلقه راه‌اندازی، کالای خریداری شده سریع‌تر تامین می شود و این خود بزرگ‌ترین امتیاز است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی