تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

۶۰ کیلوگرم شیشه توسط مرزبانان خوزستان کشف شد / دستگیری اعضای باند قاچاق شیشه

به همت مرزبانان خوزستان و با انجام اقدامات اطلاعاتی ۶۰ کیلو مواد مخدر از نوع شیشه کشف شد.

کد خبر: ۱۳۶۴۱۶
۱۵:۴۲ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۱

سردار "لطفعلی پاکباز" گفت: در راستای اجرای طرح برخورد با عناصر اصلی تهیه، توزیع مواد مخدر، معاونت اطلاعات مرزبانی استان با همکاری و کمک مرزبانان هنگ مرزی دشت آزادگان با تلاش و اقدامات وسیع اطلاعاتی از فعالیت باند تهیه و توزیع موادمخدر صنعتی مطلع و دستگیری آنان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی هویت و محل اختفاء باند تبهکار را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی در عملیاتی منسجم ۲ نفر را در منزل مسکونی در یکی از روستا‌های حاشیه مرز دستگیر کردند.

سردار پاکباز تصریح کرد: ماموران در بازرسی دقیق از محل ۶۰ کیلوگرم موادمخدر صنعتی از نوع شیشه که به طور ماهرانه در چندین قسمت خانه جاساز شده بود را کشف کردند.

فرمانده مرزبانی استان خوزستان با اشاره به اینکه متهمان پس از تکمیل پرونده مقدماتی تحویل مرجع قضائی داده شدند، بیان داشت: مرزبانان خوزستان با تلاش شبانه روزی در سراسر مرز‌های استان با سوداگران مرگ و مخلان امنیت و اقتصاد به شدت برابر قانون برخورد می‌کند و اجازه جولان به آن‌ها نخواهند داد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی