تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

آخرین وضعیت پناهجویان ایرانی سرگردان در آب‌های یونان

موضوع سانحه برای قایق ۸۰ پناهجو در آب‌های ساحلی نزدیک یونان پیگیری و همه مهاجران گرفتار شده از جمله ایرانیان پناهجو که در این قایق بودند همگی سالم هستند.

کد خبر: ۱۳۶۲۴۸
۱۲:۵۲ - ۰۵ شهريور ۱۴۰۱

آخرین وضعیت پناهجویان ایرانی سرگردان در آب‌های یونان

دیدارنیوز: هفته گذشته در خبری اعلام شد، قایق حدود ۸۰ پناهجوی در آب‌های نزدیک یونان دچار سانحه شد و از این تعداد حدود ۷۰ نفر ایرانی هستند.

خبرنگار ما اطلاع یافت بخش قابل توجهی از این مهاجران و پناهجویان ایرانی بودند. هم‌چنین موضوع سانحه و مشکل به وجود آمده برای این تعداد پیگیری شده و تمامی مهاجران به علاوه مهاجران ایرانی که در این قایق بودند نجات یافته و همگی سالم هستند.

روابط عمومی وزارت امور خارجه کشورمان در همین رابطه اعلام کرده بود که پیرو انتشار اخبار و تصاویری مبنی بر سرگردانی تعدادی از پناهجویان در آب‌های نزدیک به یونان و نیز اخبار تاییدنشده مبنی‌بر ایرانی بودن تعدادی از آن‌ها، بلافاصله موضوع را پیگیری و از طریق سفیران کشورمان در آتن و رم در تماس با مراجع ذی‌صلاح این کشورها، این موضوع مورد بررسی قرار داد.

همچنین رئیس اداره حمایت‌های کنسولی قضایی وزارت امور خارجه در گفت‌وگوی تلفنی با کاردار یونان در تهران، ضمن ابراز نگرانی شدید جمهوری اسلامی ایران در این زمینه، خواستار مساعدت و همکاری جدی‌تر پلیس ساحلی و مقامات ذی‌ربط برای رسیدگی فوری و امدادرسانی به این پناهجویان شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی