تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.
با حضور مدیر عامل و اعضاء هیات مدیره:

اولین جلسه کمیته راهبردی شرکت فولاد اکسین خوزستان در سال ۱۴۰۱ برگزار شد + گزارش تصویری

به گزارش روابط شرکت: چهارشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۱ پس از وقفه چند ماهه اولین جلسه کمیته راهبردی شرکت فولاد اکسین خوزستان با حضور دکتر صادقیان مدیر عامل، اعضا هیات مدیره، معاونین و مدیران شرکت در سالن کنفرانس حوزه مدیریت برگزار شد.

کد خبر: ۱۳۶۱۷۴
۱۳:۳۷ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۱

اولین جلسه کمیته راهبردی شرکت فولاد اکسین خوزستان در سال ۱۴۰۱ برگزار شد + گزارش تصویری

دیدارنیوز_سرویس‌خوزستان: صادقیان مدیر عامل در ابتدای این جلسه بیان کرد: هدف از برگزاری این جلسات بررسی عملکرد واحدها در راستای اهداف ترسیم شده و برنامه ریزی جهت رفع و آگاهی از مشکلات آنان می باشد، لذا باید موضوعاتی که از سوی مدیران محترم مطرح می گردد، با جدیت پیگیری شود.
وی تاکید کرد: ما باید به دنبال بهتر شدن باشیم و مبادا رضایت از وضعیت فعلی ما را از حرکت به سمت متعالی شدن بازدارد.

در ادامه مهندس ثابتی مدیر سیستم ها و استراتژی سازمانی دستور جلسه را اعلام و معاونین و مدیران شرکت نیز گزارشات خود را بیان کردند، در همین راستا احمد صادقیان مدیر عامل و اعضاء هیات مدیره شرکت همزمان با گزارشات واحدها، دستورات و راهکارهای لازم را اعلام داشتند.

اولین جلسه کمیته راهبردی شرکت فولاد اکسین خوزستان در سال ۱۴۰۱ برگزار شد + گزارش تصویریاولین جلسه کمیته راهبردی شرکت فولاد اکسین خوزستان در سال ۱۴۰۱ برگزار شد + گزارش تصویریاولین جلسه کمیته راهبردی شرکت فولاد اکسین خوزستان در سال ۱۴۰۱ برگزار شد + گزارش تصویری

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی