تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

پیش‌ثبت‌نام ۱۰۲۶ شرکت در شانزدهمین نمایشگاه ایران‌پلاست

یک هزار و ۲۶ شرکت متقاضی تا روز شنبه ۲۹ مردادماه در شانزدهمین دوره نمایشگاه ایران‌پلاست پیش‌ثبت‌نام کرده‌اند که بیش از ۱۰ درصد رشد نسبت به دوره گذشته نشان می‌دهد.

کد خبر: ۱۳۵۹۵۰
۱۱:۲۷ - ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

پیش‌ثبت‌نام ۱۰۲۶ شرکت در شانزدهمین نمایشگاه ایران‌پلاست

دیدارنیوز_سرویس‌خوزستان: محصولات نهایی با ۴۷ درصد، رتبه نخست پیش‌ثبت‌نام شانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست را به خود اختصاص داده است. پس از آن گروه‌های مواد اولیه با ۲۸ درصد، ماشین‌آلات با ۲۰ درصد و خدمات فنی با ۵ درصد در رتبه‌های بعدی قرار دارند. با توجه به ادامه پیش ثبت‌نام‌ها، احتمال تغییر این درصدها وجود دارد.
در دوره پانزدهم نمایشگاه ایران‌پلاست در مجموع ۹۰۰ شرکت پیش‌ثبت‌نام انجام داده بودند که در این دوره، پیش ثبت‌نام‌ها تا روز ۲۹ مرداد، بیش از ۱۰ درصد رشد نشان می‌دهد.

شانزدهمین دوره نمایشگاه ایران‌پلاست از ۳۰ شهریور تا دوم مهرماه ۱۴۰۱، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی