تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

پیش‌ثبت‌نام ایران‌پلاست شانزدهم تمدید شد

مشارکت‌کنندگان جدید شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست می‌توانند از ۲۴ تا ۲۶ مردادماه در این رویداد بزرگ و تخصصی صنعت پتروشیمی پیش‌ثبت‌نام کنند.

کد خبر: ۱۳۵۴۶۸
۱۰:۳۹ - ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

دیدارنیوز_سرویس‌خوزستان: با توجه به درخواست‌های مکرر مشارکت‌کنندگان جدید که تاکنون موفق به ثبت‌نام برای حضور در این نمایشگاه نشده‌اند، مهلت ثبت‌نام از روز دوشنبه ۲۴ مردادماه به‌مدت ۷۲ ساعت تمدید شد.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست امسال نیز همانند ادوار گذشته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در چهار گروه مواد اولیه، کالا‌های ساخته و نیمه‌ساخته، ماشین‌آلات و تجهیزات و خدمات برگزار می‌شود.

براساس برنامه‌ریزی‌ها، مشارکت‌کنندگان تازه می‌توانند برای حضور در این رویداد نمایشگاهی از طریق سایت رسمی نمایشگاه www.iranplast.ir اقدام به پیش‌ثبت‌نام کنند.

به گفته ایوب بنوی، مدیر نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست، با توجه به استقبال مشارکت‌کنندگان برای حضوری فعال و توانمند در این نمایشگاه، همه فضای شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، از ۳۰ شهریور تا دوم مهرماه به شانزدهمین دوره این نمایشگاه اختصاص دارد.

وی افزود: در مرحله نخست پیش‌ثبت‌نام که از چهارم مردادماه به‌مدت ۱۵ روز ادامه داشت، نزدیک به ۹۰۰ شرکت داخلی برای حضور در ایران‌پلاست اعلام مشارکت کرده‌اند.

مدیر شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست تصریح کرد: نگاه و توجه بسیاری از کشور‌ها و بازار‌های جهان به صنعت پتروشیمی ایران و به‌ویژه نمایشگاه ایران‌پلاست است، زیرا این نمایشگاه محلی برای تبادل تازه‌ترین و روزآمدترین دستاورد‌های فنی، تعاملات تجاری و توسعه صنعت پایین‌دستی پتروشیمی است؛ صنعتی که به جد می‌توان از آن به‌عنوان مهم‌ترین ابزار برای ایجاد اشتغال در سراسر کشور یاد کرد.

ایران پلاست از بزرگ‌ترین رویداد‌های صنعت پلیمر در منطقه خاورمیانه به‌شمار می‌رود و در میان نمایشگاه‌های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه‌بندی می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی