تیتر امروز

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...

اقدام عجیب سازمان لیگ؛ هفته اول لیگ برتر بدون تماشاگر!

سازمان لیگ فوتبال ایران در اقدامی عجیب و به بهانه «اشکالات متعدد در سامانه بلیت فروشی الکترونیک باشگاه‌ها» اعلام کرد هفته اول لیگ برتر بدون بلیت فروشی و بدون تماشاگر برگزار می‌شود.

کد خبر: ۱۳۵۲۸۹
۱۷:۴۱ - ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

اقدام عجیب سازمان لیگ؛ هفته اول لیگ برتر بدون تماشاگر!

دیدارنیوز: سازمان لیگ فوتبال ایران در فاصله تنها دو روز مانده به شروع لیگ برتر، در اقدامی عجیب و به بهانه «اشکالات متعدد در سامانه بلیت فروشی الکترونیک باشگاه‌ها» اعلام کرد هفته اول لیگ برتر بدون بلیت فروشی و بدون تماشاگر برگزار می‌شود.

سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: «به دلیل اشکالات سامانه بلیت فروشی الکترونیکی باشگاه‌ها، مسابقات هفته نخست لیگ برتر بدون بلیت فروشی و بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

با توجه به بررسی‌های انجام شده از سامانه بلیت فروشی الکترونیک باشگاه‌های لیگ برتر اشکالات متعددی استخراج شده است، بر این اساس مقرر گردید تا زمان رفع اشکالات ارزیابی شده سامانه‌های مذکور تمامی مسابقات لیگ برتر بدون بلیت فروشی و بدون تماشاگر برگزار خواهد شد. به این ترتیب در تمامی مسابقات هفته نخست لیگ برتر، تماشاگران بدون تهیه بلیت مجاز به حضور در ورزشگاه نیستند.

باشگاه‌ها نیز موظف شده‌ند هرچه سریع‌تر نسبت به رفع اشکالات اخذه شده اقدام نمایند و تاییدیه‌های لازم را از دستگاه‌ها و نهاد‌های مربوطه اتخاذ کنند تا امکان بلیت فروشی الکترونیکی باشگاه‌ها فراهم شود.»

به گزارش دیدارنیوز، این بی‌نظمی در حالی که هنوز لیگ برتر فوتبال شروع نشده جای سوال دارد و باید پرسید تکلیف هوادارانی که از ساعتی پیش بلیت دیدار استقلال و سپاهان را خریده‌اند چیست؟ سوال دیگر می‌تواند این باشد که چرا چند ماه پیش از شروع لیگ، سازمان لیگ هیچ اقدامی برای بررسی وضعیت بلیت فروشی باشگاه‌ها نداشت که حالا دو روز پیش از شروع مسابقات تماشاگران را از دیدن بازی‌های تیم خود محروم می‌کند؟! این در حالی است که بانوان کشورمان چند دهه است به دلیل آماده نشدن(!) زیرساخت‌ها از حضور در ورزشگاه‌ها محروم هستند و حق‌شان ضایع شده، حقی که ظاهرا مسوولان داخلی ارزشی برای آن قایل نیستند و در انتظار نامه الزام‌آور فیفا خواهند بود!

بروزرسانی؛ پول پرداختی از سوی هواداران، از طریق سامانه بلیت فروشی به حساب آن‌ها عودت داد می‌شود

باشگاه استقلال اعلام کرد: سازمان لیگ فوتبال ایران طی اطلاعیه‌ای رسمی از عدم امکان حضور هواداران در بازی‌های لیگ تا اطلاع ثانوی خبر داد و این در حالی بود که هزاران نفر از هواداران استقلال برای بازی با سپاهان اقدام به خرید بلیت کرده بودند.

پس از این اتفاق با اعلام مسئولان مربوطه، پول پرداختی از سوی هواداران، از طریق سامانه بلیت فروشی به حساب آن‌ها عودت داد می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی