تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.
«سانسور» محکوم به شکست است

عارف: امیدوارم هیچ خبرنگاری با زندان و محدودیت مواجه نشود

محمدرضا عارف، رئیس بنیاد امید ایرانیان اعمال سانسور در اخبار را در دنیای امروز با حضور پرشمار شبکه‌های اجتماعی محکوم به شکست دانست و گفت: آرزوی قلبی من این است که هیچ خبرنگاری با حبس و زندان و محدودیت مواجه نشود.

کد خبر: ۱۳۵۲۰۷
۱۹:۰۴ - ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

عارف: «سانسور» محکوم به شکست است

دیدارنیوز: رئیس بنیاد امید ایرانیان اعمال سانسور در اخبار را در دنیای امروز با حضور پرشمار شبکه‌های اجتماعی محکوم به شکست دانست و با توصیه به خبرنگاران به مسئولیت‌پذیری در قبال جامعه، تاکید کرد: آرزوی قلبی من این است که هیچ خبرنگاری به دلیل انجام وظیفه و رسالت شغلی خود با حبس و زندان و محدودیت مواجه نشود.

محمدرضا عارف طی تماس تلفنی با تعدادی از خبرنگاران مطبوعات، خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری ضمن تبریک روز خبرنگار به آنان و نیز تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) رسانه‌ها را یکی از ارکان اصلی تحولات در جامعه دانست و گفت: خبرنگاری یکی از مشاغل حساس و مهم در کشورمان محسوب می‌شود و خبرنگاران نیز جز اقشار مظلوم و البته تاثیرگذار جامعه هستند که برای انجام رسالت خود بعضا با محدودیت‌های سلیقه‌ای که توسط صاحبان قدرت اعمال می‌شود، روبه‌رو هستند.

وی ماموریت اصلی خبرنگاران را انتقال درست و صحیح اخبار به افکار عمومی بدون اعمال سانسور دانست و اظهار داشت: برخی کشور‌های مدعی آزادی بیان رسانه‌های تحت مدیریت دولتمردان‌شان در برابر جنایات اخیر رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین سکوت اختیار کرده‌اند و به دنبال وارونه‌نمایی حقیقت هستند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اعمال سانسور در اخبار را در دنیای امروز با حضور پرشمار شبکه‌های اجتماعی محکوم به شکست دانست و با توصیه به خبرنگاران به مسئولیت‌پذیری در قبال جامعه، تصریح کرد: آرزوی قلبی من این است که هیچ خبرنگاری به دلیل انجام وظیفه و رسالت شغلی خود با حبس و زندان و محدودیت مواجه نشود.

عارف بر لزوم سعه صدر مسئولان در قبال نقد‌های اصحاب رسانه تاکید و خاطرنشان کرد: انتظار این است که رسانه‌ها در نقد‌های خود اخلاق را همواره مدنظر داشته باشند و تحت تاثیر جهت‌گیری‌های سیاسی رسالت حرفه‌ای خود را فراموش نکنند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی