تیتر امروز

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.
«سانسور» محکوم به شکست است

عارف: امیدوارم هیچ خبرنگاری با زندان و محدودیت مواجه نشود

محمدرضا عارف، رئیس بنیاد امید ایرانیان اعمال سانسور در اخبار را در دنیای امروز با حضور پرشمار شبکه‌های اجتماعی محکوم به شکست دانست و گفت: آرزوی قلبی من این است که هیچ خبرنگاری با حبس و زندان و محدودیت مواجه نشود.

کد خبر: ۱۳۵۲۰۷
۱۹:۰۴ - ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

عارف: «سانسور» محکوم به شکست است

دیدارنیوز: رئیس بنیاد امید ایرانیان اعمال سانسور در اخبار را در دنیای امروز با حضور پرشمار شبکه‌های اجتماعی محکوم به شکست دانست و با توصیه به خبرنگاران به مسئولیت‌پذیری در قبال جامعه، تاکید کرد: آرزوی قلبی من این است که هیچ خبرنگاری به دلیل انجام وظیفه و رسالت شغلی خود با حبس و زندان و محدودیت مواجه نشود.

محمدرضا عارف طی تماس تلفنی با تعدادی از خبرنگاران مطبوعات، خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری ضمن تبریک روز خبرنگار به آنان و نیز تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) رسانه‌ها را یکی از ارکان اصلی تحولات در جامعه دانست و گفت: خبرنگاری یکی از مشاغل حساس و مهم در کشورمان محسوب می‌شود و خبرنگاران نیز جز اقشار مظلوم و البته تاثیرگذار جامعه هستند که برای انجام رسالت خود بعضا با محدودیت‌های سلیقه‌ای که توسط صاحبان قدرت اعمال می‌شود، روبه‌رو هستند.

وی ماموریت اصلی خبرنگاران را انتقال درست و صحیح اخبار به افکار عمومی بدون اعمال سانسور دانست و اظهار داشت: برخی کشور‌های مدعی آزادی بیان رسانه‌های تحت مدیریت دولتمردان‌شان در برابر جنایات اخیر رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین سکوت اختیار کرده‌اند و به دنبال وارونه‌نمایی حقیقت هستند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اعمال سانسور در اخبار را در دنیای امروز با حضور پرشمار شبکه‌های اجتماعی محکوم به شکست دانست و با توصیه به خبرنگاران به مسئولیت‌پذیری در قبال جامعه، تصریح کرد: آرزوی قلبی من این است که هیچ خبرنگاری به دلیل انجام وظیفه و رسالت شغلی خود با حبس و زندان و محدودیت مواجه نشود.

عارف بر لزوم سعه صدر مسئولان در قبال نقد‌های اصحاب رسانه تاکید و خاطرنشان کرد: انتظار این است که رسانه‌ها در نقد‌های خود اخلاق را همواره مدنظر داشته باشند و تحت تاثیر جهت‌گیری‌های سیاسی رسالت حرفه‌ای خود را فراموش نکنند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی