تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
شرکت مخابرات خوزستان پاسخگو باشد:

کندی اینترنت ADSL خانگی صدای مردم صالح شهر را در آورده است

کندی اینترنت ADSL خانگی شهر صالح شهر گتوند چه زمانی حل می شود

کد خبر: ۱۳۵۰۰۴
۱۹:۲۸ - ۱۵ مرداد ۱۴۰۱

کندی اینترنت ADSL خانگی صدای مردم صالح شهر را در آورده است

به گزارش دیدارنیوز_سرویس‌خوزستان: مدتی است که مردم صالح شهر از کندی اینترنت ADSLخانگی در ساعات مختلف شبانه روز انتقاد دارند و نارضایتی مردم این شهر بارها از سوی این رسانه  به گوش مسئولین مخابرات شهرستان و استان رسیده است؛ ولیکن تابحال این مشکل از سوی مخابرات حل نگردیده است.

انتظار مردم صالح شهر از شرکت مخابرات؛ افزایش کیفیت خدمات است؛ در حالی است که برخی خبرها از وجود مشکل در کمبود پهنای باند اینترنت شرکت مخابرات حکایت دارد؛ گفتنی است با افزایش مصرف اینترنت در صالح شهر نیاز است که ماهانه به میزان پهنای باند این منطقه افزوده شود، و این مشکل در زمان پیک مصرف نمود بیشتری دارد که شرکت مخابرات بایستی نسبت به افزایش پهنای باند این منطقه اقدام سریع داشته باشد.

یکی از وعده های دولت سیزدهم؛ تسهیل در کارهای اینترنتی و افزایش سرعت اینترنت بود، اما در حال حاضر اینترنت در این منطقه روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد، در همین راستا مردم علاوه بر اینکه از اینترنت برای شبکه های اجتماعی استفاده میکنند، خانواده های زیادی در این منطقه جهت کسب و کار به اینترنت پرسرعت نیاز دارند، که کندی اینترنتADSL خانگی شرکت مخابرات، مشکلات زیادی را برای مردم صالح شهر بوجود آورده است؛ که نیاز است هر چه زودتر مخابرات خوزستان مشکل را برطرف نماید.

محمود بلیوند

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی