تیتر امروز

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟

مدیر نظارت و عقیدتی دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج رسانه معرفی گردید

کد خبر: ۱۳۴۷۹۵
۱۷:۵۵ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

مدیر نظارت و عقیدتی دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج رسانه معرفی گردید
به گزارش دیدارنیوز _خوزستان: امروز در مراسمی با حضور حجت الاسلام رایگان نماینده محترم ولی فقیه در اقشار سپاه خوزستان ،مدیر نظارت و عقیدتی دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج رسانه خوزستان معرفی گردید.

در این مراسم حجت الاسلام رایگان بر موضوعات عقیدتی و همچنین برگزاری کلاس های اخلاق در رسانه تاکید کردند و اعلام کردند که فصای رسانه استان باید یک فضای مناسب جهت مطالبه گری در جهت اهداف نظام و انقلاب باشد.
وی نیاز سازمان ها اقشاری به حضور مدیر عقیدتی را بسیار مهم دانست و تاکید کرد از این ظرفیت ها باید نهایت استفاده را برد و مسیر رسانه را به مسیر رسانه اسلامی نزدیک کرد.

در این جلسه مسئول بسیج رسانه سجاد بهمئی با تاکید بر عمل به جهاد تبیین افزود امروز یکی از برنامه های اصلی ما اجرای جهاد تبیین با ظرفیت عظیم رسانه های استان می باشد.
و به دنبال این هستیم که دستاورد های انقلاب اسلامی را با این ظرفیت عظیم رسانه های استان عملیاتی نماییم.

درپایان این جلسه بسیجی صادق سلامت دوم با حکم مسیول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ستاد اقشار خوزستان به عنوان مدیر نظارت و عقیدتی دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج رسانه معرفی گردید.

برچسب ها: خوزستان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی