تیتر امروز

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد
عاشورا نماد جنگ شیعه و سنی نیست

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد

امروز روز عاشوراست؛ روز اوج و معراج حسینی، و لازم است در تاملات عاشورایی به این توجه کنیم که عاشورا تن ندادن به ظلم حاکمان جور مدعی دین است نه جنگ‌ میان اهل سنت و شیعه!
عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت
گفتگوی دیدارنیوز با پروفسور حسن امین

عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت

پروفسور حسن امین در گفتگو با دیدارنیور پیروزی مشروطه را مدیون همکاری عرفی‌ها و روحانیت ترقی خواه دانست اما گفت: بعد از پیروری و در طول تاریخ همواره یکی مغلوب دیگری شده است.

مونسون ۲ هزار و ۶۷۰ میلیارد ریال به راه‌های خوزستان خسارت وارد کرد

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای خوزستان با اشاره به برآورد اولیه خسارت به راه‌های استان، گفت: فعالیت سامانه بارشی مونسون و وقوع سیل در برخی نقاط خوزستان، موجب وارد آمدن خسارت ۲هزار و ۶۷۰ میلیارد ریالی به راه‌های استان شد.

کد خبر: ۱۳۴۷۴۲
۰۹:۵۵ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

مونسون ۲ هزار و ۶۷۰ میلیارد ریال به راه‌های خوزستان خسارت وارد کرد

دیدارنیوز_خوزستان: محمد جولانژاد روز دوشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا بیان کرد: در پی ورود سامانه بارشی مونسون و وقوع سیل،۶۰ راه اصلی و شریانی به دلیل ریزش کوه وگل و لای ناشی از طغیان رودخانه ها مسدود شد.
وی ادامه داد: با به کارگیری ۱۵۰ دستگاه ماشین آلات، ۴۰ گشت راهداری و ۴۰۰ نیروی انسانی تمامی جاده‌های اصلی خوزستان بازگشایی شده و تلاش برای بازگشایی ۱۲ جاده روستایی ادامه دارد.
جولانژاد با بیان اینکه ۲۰ هزار مترمکعب از طول راه‌های خوزستان ریزش برداری شده است، افزود: در پی وقوع این سیلاب به ۲۰۰ کیلومتر انواع راه و ۱۰۰ دستگاه ابنیه فنی خسارت وارد شد.
سامانه بارشی مونسون از عصر جمعه گذشته وارد خوزستان شد و بارندگی و سیلاب در برخی شهرستان‌ها را موجب شده است. باران شدید و سیلاب عصر شنبه شهرستان‌های شمال شرق به ویژه ایذه و باغملک را دربرگرفت و در اهواز نیز گرد و غبار و تندباد شدید رخ داد که باعث شد میزان آلودگی هوا به ۶۷ برابر حدمجاز برسد.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی