تیتر امروز

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد
عاشورا نماد جنگ شیعه و سنی نیست

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد

امروز روز عاشوراست؛ روز اوج و معراج حسینی، و لازم است در تاملات عاشورایی به این توجه کنیم که عاشورا تن ندادن به ظلم حاکمان جور مدعی دین است نه جنگ‌ میان اهل سنت و شیعه!
عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت
گفتگوی دیدارنیوز با پروفسور حسن امین

عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت

پروفسور حسن امین در گفتگو با دیدارنیور پیروزی مشروطه را مدیون همکاری عرفی‌ها و روحانیت ترقی خواه دانست اما گفت: بعد از پیروری و در طول تاریخ همواره یکی مغلوب دیگری شده است.

۱۰ کشته و ۱۶ مفقود در سیل شهرستان فیروزکوه

استاندار تهران از تلاش برای رسیدگی به وضعیت سیل‌زده فیروزکوه با تمام ظرفیت استان خبر داد و گفت: در سیل شب گذشته در فیروزکوه ۱۰ نفر کشته، ۱۶ نفر مفقود و ۱۲ نفر مصدوم شدند.

کد خبر: ۱۳۴۴۶۹
۱۱:۴۲ - ۰۷ مرداد ۱۴۰۱

کشته و ۱۶ مفقود در سیل شهرستان فیروزکوه

دیدارنیوز_خوزستان: به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ محسن منصوری با اشاره به وقوع سیلاب در شهرستان فیروزکوه و خسارات وارده اظهار کرد: سیلاب شب گذشته در منطقه حبله‌رود شهرستان فیروزکوه در روستاهای زرین‌دشت، مزداران و آتشان، 10 کشته، 16 مفقودی و 12 مصدوم داشت.
وی ادامه داد: خوشبختانه 10 نفر از مصدومان به صورت سرپایی درمان و 2 نفر به بیمارستان منتقل شدند.
استاندار تهران تصریح کرد: علت تأخیر در امداد‌رسانی در این مناطق، بسته شدن راه‌های دسترسی ‌و ترافیک جاده‌ای بود که پس از عادی شدن وضعیت، نیروهای کمک‌رسان و دستگاه‌های امدادی موفق به خدمات‌رسانی شدند.
منصوری گفت: تلاش می‌کنیم تا با استفاده از ظرفیت تمامی شهرداری‌ها، دستگاه‌های خدماتی و اجرایی و عوامل امدادی استان و شهرستان‌های استان تهران با بسیج امکانات خدمات‌رسانی در فیروزکوه بیشتر و سریعتر شود.
وی در مورد وضعیت امامزاده داوود خاطرنشان کرد: رسیدگی به وضعیت سیل امامزاده داوود توسط دستگاه‌ها ادامه دارد و دستگاه‌ها پای کار هستند تا زودتر شرایط به حالت عادی باز شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی