تیتر امروز

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟
فرماندار ویژه دزفول

عشایر دزفول از اسکان در مسیل ها و حاشیه رودخانه‌ها اجتناب کنند

فرماندار ویژه دزفول به گردشگران، عشایر و ساکنان روستاهای این شهرستان هشدار داد از اسکان و توقف در دره‌ها، مسیل‌ها و حاشیه رودخانه‌ها اجتناب کنند.

کد خبر: ۱۳۴۴۶۸
۱۱:۳۸ - ۰۷ مرداد ۱۴۰۱

عشایر دزفول از اسکان در مسیل ها و حاشیه  رودخانه‌ها اجتناب کنند

دیدارنیوز_خوزستان: علی فرهمند پور شامگاه پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به صدور اطلاعیه سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع بارش‌های همرفتی و اعلام وضعیت قرمز، اظهار کرد: کلیه دستگاه‌ها از جمله دستگاه‌های امداد و نجات شهرستان دزفول در حالت آماده‌باش کامل قرار گرفته‌اند.
وی به عشایر و ساکنان روستاهای در معرض خطر و گردشگران توصیه کرد از اسکان و یا حتی توقف در دره‌ها، مسیل‌ها و حاشیه رودخانه‌ها به ویژه رودخانه‌های فصلی اجتناب کنند.
فرماندار ویژه شهرستان دزفول با اشاره به پیش‌بینی احتمال وقوع صاعقه، عنوان کرد: از تمام مردم شهرستان تقاضا می‌شود تا از حضور در ارتفاعات پرهیز کنند و در صورت ضرورت عزیمت به مناطق مرتفع نسبت به قطع آنتن موبایل خود اقدام کنند.
فرهمندپور گفت: بنا بر اعلام سازمان هواشناسی این پدیده تا سه شنبه ۹ مرداد ماه ادامه دارد بنابراین از شهروندان تقاضا می‌شود طی چند روز آینده به منظور جلوگیری از بروز هرگونه حادثه هشدارهای صادره را جدی بگیرند تا حادثه‌ای رخ ندهد.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی