تیتر امروز

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است
الهه کولایی در گفتگو با دیدار عنوان کرد:

تاجزاده از اصولگراترین اصلاح‌طلبان است/ رویکرد او، مقابل براندازان است

الهه کولایی نماینده پیشین مجلس و فعال سیاسی درباره بازداشت مصطفی تاجزاده و راه‌های رسیدن به جامعه‌ای توسعه یافته با دیدارنیوز به گفتگو نشست. او معتقد است دستگاه قضایی با مدیریت حجت‌الاسلام اژه‌ای،...
جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟

پیشنهاد پامپئو به پلوسی: من هم با تو به تایوان می‌آیم!

مایک پامپئو در توئیتی به پلوسی پیشنهاد کرد تا با او به تایوان برود و با وجود مخالفت چین، اعضای کنگره آمریکا هم به پلوسی تاکید می‌کنند تا به این سفر برود.

کد خبر: ۱۳۴۲۵۶
۱۶:۱۴ - ۰۳ مرداد ۱۴۰۱

پیشنهاد پامپئو به پلوسی من هم با تو به تایوان می‌آیم!

دیدارنیوز ـ روزنامه فایننشال تایمز در ۱۹ ژوئیه سال جاری میلادی گزارش کرد که نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا قرار است در اوت ۲۰۲۲ به تایوان برود.

۲۲ ژوئیه دو تن از اعضای کنگره آمریکا در نامه‌ای به پلوسی از وی خواستند تا مخالفت‌های پکن را درباره رفتن به این سفر نادیده بگیرد و بر اساس برنامه زمان بندی شده به تایوان سفر کند.

یکی دیگر از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا نیز روز یکشنبه در توئیتی نوشت: چین کمونیست نمی‌تواند دیکته کند که چه کسی در آمریکا می‌تواند از تایوان بازدید کند.

سه ساعت بعد هم مایک پامپئو، وزیر امور خارجه دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ در توئیتی خطاب به حساب کاربری پلوسی نوشت: نانسی من هم با تو می‌آیم!

این توئیت پامپئو نشان دهنده تایید گزارشی است که او می‌خواهد سپتامبر سال جاری میلادی به تایوان برود و قصد دارد تا با مقام‌های دولتی این جزیره دیدار کرده و شاید به جنوب تایوان هم برود تا اطلاعاتی درباره صنایع فناوری تایوان به دست بیاورد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی