تیتر امروز

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی
تیزرِ قسمت دومِ گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی

حجت‌الاسلام ناصر نقویان کارشناس مذهبی، در بخش دوم گفت‌وگوی خود با دیدار به مباحثی چون موقت و مشروط شدن دوره حکمرانی ولی فقیه، معروفترین‌ها، منکرترین‌ها و شرایط امروز ایران در مقایسه به دوره پهلوی...

اهواز نیاز به نشاط دارد

در روزهای اخیر تعدادی افراد خودسر با تجمع مقابل محل برگزاری کنسرت ها، سعی کردند در فرآیند اجرای کنسرت خلل ایجاد کنند.

کد خبر: ۱۳۴۰۱۶
۲۰:۲۰ - ۳۰ تير ۱۴۰۱

اهواز نیاز به نشاط دارد

دیدارنیوز_خوزستان| بنا به اخبار منتشر شده کلیه کنسرت ها در اهواز لغو شدند. اما دلیل لغو این کنسرت ها چی هست؟ آیا مردم اهواز حق نشاط  وشادی را ندارند ؟ دو روز پیش تعداد ی خودسر  مقابل محل برگزاری کنسرت در اهواز تمجع کردند و در تردد مردم به کنسرت خلل ایجاد کردند که با حضور نیروی انتظامی این ماجرا به حالت عادی برگشت.

مخالفان اجرای کنسرت هم با پخش مداحی نارضایتی خود را از برگزاری کنسرت نشان دادند در حالی که مداحی پخش شده هم نوعی موسیقی متاثر از موسیقی پاپ است و این مداحی دیگر مداحی سنتی به حساب نمی آید.

در ضمن باتوجه به تاریخ فرهنگ شهر اهواز نشست های موسیقی همیشه از دیر باز وجود داشت و ریشه در میراث دیرینه ی مردم واقوام مختلف استان  خوزستان دارد.

در این میان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: افرادی که تجمع کردند دلیل خود را مخالفت با نوع پوشش و حجاب اعلام کرده اند که با حضور نیروی انتظامی و دستگاه های مرتبط مدیریت شد و هیچ اختلالی در برگزاری کنسرت صورت نگرفت.
سرویس اجتماعی دیدار خوزستان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی