تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش دوم

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...

تحقق تولید و اشتغال در سایه حمایت های بانک توسعه تعاون

با مشارکت بانک توسعه تعاون و صندوق توسعه ملی تسهیلات ۱۰۰ میلیارد ریالی بانک برای ساخت کارخانه کیک و کلوچه بهفر برای پنجاه نفر اشتغال ایجاد شد.

کد خبر: ۱۳۳۸۹۹
۱۴:۳۶ - ۲۸ تير ۱۴۰۱

تحقق تولید و اشتغال در سایه حمایت های بانک توسعه تعاون

 

دیدارنیوز: به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب استان گیلان سرپرست بانک توسعه تعاون در بازدید از کارخانه چای رفاه استان گیلان گفت: بسته های حمایتی بانک توسعه تعاون زمینه و بستر مناسبی را جهت بهره مندی صنعتگران و تولیدکنندگان فراهم نموده است.

شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون به همراه تعدادی از مدیران ستادی و استانی این بانک در بازدید از هولدینگ برادران ابراهیمی ، کارخانجات چای رفاه ، و کارخانه کیک و کلوچه بهفر و چای تیمن استان گیلان در شهرستان لاهیجان با اعلام این مطلب گفت: بانک توسعه تعاون بر اساس رسالتی که بر دوش دارد همواره در کنار تولیدکنندگان و کارآفرینان بوده تا با حمایت های همه جانبه خود ضمن حفظ اشتغال موجود، 

توسعه اشتغال و کارآفرینی را به عنوان یکی از ارکان مهم در جامعه، رونق بخشد.
سرپرست بانک توسعه تعاون، استان گیلان را یکی از استان های برخوردار، صنعتی و کشاورزی ، گردشکری کشور دانست و خاطرنشان کرد: وجود منابع انسانی پرتلاش، با انگیزه و خوش فکر و نیز و وجود محصولات نظیر برنج و چای، و منابع طبیعی، مرز بین الملی مواصلاتی از راه زمینی و دریایی استان گیلان را به پتانسیل خوبی جهت سرمایه گذاری کشور تبدیل کرده است .
محمد شیخ حسینی با تبیین و تشریح خدمات حمایتی بانک توسعه تعاون از صنایع تبدیلی کشاورزی بنگاه های تولیدی، به ظرفیت های این بانک در حمایت از تولید اشاره کرد و افزود: بسته های حمایتی و تسهیلاتی ویژه ای در سبد خدمات این بانک وجود دارد که صنعتگران استان می توانند در تعامل با بانک توسعه تعاون از این بسته ها و خدمات بهره مند گردند.
حسن شریفی معاون مدیر عامل در امور عملیات بانکی، بانک توسعه تعاون نیز در جلسه منعقده با مدیرعامل کارخانه رفاه بر حمایت های بانک توسعه تعاون از سرمایه انسانی و پرسنل شرکت ها و صنایع تبدیلی اشاره و افزود: طرح های متنوعی برای کمک به معیشت کارگران و پرسنل زحمتکش کارخانجات و صنایع تولیدی داریم که بر اساس نظرسنجی صورت گرفته مورد رضایت مراجعین و مشتریان بانک بوده است.
وی با اشاره به میزان و تنوع تسهیلات پرداختی به عموم مشتریان بخصوص تولیدکنندگان و کارآفرینان، رسالت بانک توسعه تعاون را کمک به تولید دانست و افزود: عاملیت بانک توسعه تعاون در بسیاری از طرح ها و برنامه های ملی و دولتی نشان از توان بالا و ویژگی های بارز این بانک در حمایت از اقشار مختلف جامعه دارد.

 

محمدی مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون نیز با بیان اینکه استان گیلان بر اساس آمار و مستندات قطب تولیدکننده چای کشور محسوب می شود و وجود صنایع تبدیلی و کارخانه های معتبر و برند مهم در این استان زمینه مناسبی برای ارائه خدمات بانک توسعه تعاون فراهم نموده است، یادآور شد: بانک توسعه تعاون از محل تفاهم نامه با صندوق حمایت از صنعت چای در استان گیلان تسهیلات متنوعی را به کارخانه های چای برای بهسازی و تعمیر کارخانه پراخت کرده که امکان توسعه بیشتر این صنایع تبدیلی را به دنبال خواهد داشت و این مسئله برای بانک توسعه تعاون زمینه ای فراهم نموده تا خدمات حمایتی بیشتری را ارائه نماید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی