تیتر امروز

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی
تیزرِ قسمت دومِ گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی

حجت‌الاسلام ناصر نقویان کارشناس مذهبی، در بخش دوم گفت‌وگوی خود با دیدار به مباحثی چون موقت و مشروط شدن دوره حکمرانی ولی فقیه، معروفترین‌ها، منکرترین‌ها و شرایط امروز ایران در مقایسه به دوره پهلوی...

کرملین: پوتین روز استقلال «آمریکا» را تبریک نمی‌گوید

دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین اعلام کرد: «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه امسال روز استقلال آمریکا را به «جو بایدن» رئیس جمهور این کشور و مردم آمریکا تبریک نخواهد گفت.

کد خبر: ۱۳۳۰۴۸
۱۹:۳۷ - ۱۳ تير ۱۴۰۱

کرملین: پوتین روز استقلال «آمریکا» را تبریک نمی‌گوید

دیدارنیوز: سخنگوی کرملین اعلام کرد: با توجه به رویکرد غیر دوستانه آمریکا در قبال روسیه، تبریک روز استقلال این کشور در شرایط کنونی اقدام مناسبی نخواهد بود.

به نقل از اسپوتنیک، «دیمیتری پسکوف» امروز دوشنبه اعلام کرد: «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه امسال روز استقلال آمریکا را به «جو بایدن» رئیس جمهور این کشور و مردم آمریکا تبریک نخواهد گفت.

سخنگوی کرملین رویکرد خصمانه آمریکا در قبال روسیه را دلیل اتخاذ چنین تصمیمی دانست و گفت: این یک واقعیت است که امسال نقطه اوج سیاست غیردوستانه آمریکا در قبال کشور ما بود.

پسکوف تاکید کرد در چنین شرایطی به سختی می‌توان ارسال چنین پیامی را مناسب دانست.

به گزارش دیدارنیوز، پس از تجاوز نظامی روسیه به خاک اوکراین، آمریکا و کشورهای غربی به همراه ژاپن، کره جنوبی و استرالیا تحریم‌های شدیدی را علیه مسکو اعمال کردند. ایالات متحده همچنین واردات نفت، گاز و طلای روسیه را ممنوع کرده و صادرات کالا‌های لوکس به این کشور را ممنوع کرده است.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی