تیتر امروز

چاله برجام در جاده تایوان!

چاله برجام در جاده تایوان!

سال‌هاست که تمرکز آمریکا نسبت به غرب آسیا و منطقه خاورمیانه کم شده و اهداف و برنامه‌های استراتژیک و بلندمدتی در تایوان و معطوف به خطر حمله چین به آن کشور دارد، لذا برجام و نفوذ منطقه‌ای ایران،...
رولت روسی بر شقیقه ساپینتو و یحیی
بازیکنان خارجی و گران، درد یا درمان؟

رولت روسی بر شقیقه ساپینتو و یحیی

هر روز در مورد حضور بازیکنان جدید خارجی و نامدار در استقلال و پرسپولیس می‌شنویم، اما معلوم نیست که این اسامی برای این دو باشگاه پرطرفدار کاربردی هستند یا دردسرساز!

آخرین وضعیت پرواز‌های حج؛ اعزام ۱۸ هزار و ۴۵۰ زائر

غلامرضا رستمیان، مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی گفت: تا ساعات پایانی شب گذشته (شنبه چهارم تیر ماه) ۱۴ روز از آغاز عملیات پرواز حجاج گذشته است و ۱۸ هزار و ۴۵۰ مسافر با ۳۵۲ هزار و ۷۹۵ کیلوگرم بار به خانه خدا اعزام شدند.

کد خبر: ۱۳۲۴۸۷
۰۹:۱۶ - ۰۵ تير ۱۴۰۱

آخرین وضعیت پرواز‌های حج؛ اعزام ۱۸ هزار و ۴۵۰ زائر

دیدارنیوز: مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اعلام کرد که تا شب گذشته ۱۸ هزار و ۴۵۰ زائر ایرانی به خانه خدا اعزام شدند.

غلامرضا رستمیان، اظهار کرد: تا ساعات پایانی شب گذشته (شنبه چهارم تیر ماه) ۱۴ روز از آغاز عملیات پرواز حجاج گذشته است و در این ایام ۷۵ پرواز از فرودگاه‌های اردبیل، اصفهان، اهواز، بندرعباس، بوشهر، تبریز، شیراز، کرمان، مشهد، زنجان و همدان انجام شد. با این تعداد پرواز ۱۸ هزار و ۴۵۰ مسافر با ۳۵۲ هزار و ۷۹۵ کیلوگرم بار به خانه خدا اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این آمار بدون محاسبه آمار پرواز‌های حج شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) است، افزود: پرواز‌های حج در اردبیل، اصفهان، اهواز، بندرعباس، بوشهر، تبریز، شیراز، کرمان و زنجان تمام شده است و همه زائران این شهر‌ها به سرزمین وحی اعزام شده‌اند.

مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران ادامه داد: پرواز‌های حج از مبداء یزد، گرگان، ساری، زاهدان، بیرجند و ارومیه باقی مانده‌اند که تا ۱۲ تیر ماه عملیات رفت این پرواز‌ها به پایان خواهد رسید.

رستمیان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه میانگین تاخیر پرواز‌های حج تا امروز چقدر بوده است؟ گفت: متوسط تاخیر این پرواز‌ها حدود ۸۰ دقیقه بوده است که به نسبت سال‌های گذشته این تاخیر‌ها کاهش محسوسی داشته، اما آرزوی ما این است که هر چه زودتر این پرواز‌ها انجام شود و اساسا هیچ تاخیری در آن‌ها اتفاق نیافتد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی