تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
 استاندار خوزستان مطرح کرد؛

عضویت کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان در شورای اداری شهرستانها

کد خبر: ۱۳۱۹۸۸
۲۰:۵۶ - ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

عضویت کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان در شورای اداری شهرستانها

 دیدارنیوز: به نقل از روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان خوزستان، امروز شنبه بیست و هشتم خرداد ماه ۱۴۰۱ حسین سلاسل مدیر صندوق استان با دکتر صادق خلیلیان استاندار ویژه خوزستان در محل دفتر وی دیدار و گفتگو کرد.

حسین سلاسل در این دیدار با تشریح خدمات صندوق و بیان اهداف قرارگاه کرامت، خواستار عضویت کارگزاران صندوق در شورای اداری شهرستان، تشکیل ستاد راهبردی توسعه بيمه اجتماعی استان و برگزاری نشست کارگزاران با حضور استاندار در جهت تحقق سهمیه تکلیفی ۲۵ هزار نفری استان شد.

دکتر صادق خلیلیان استاندار خوزستان نیز با استقبال از خدمات صندوق گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر یکی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است که منجر به توسعه روستاها و برقراری عدالت اجتماعی می شود.

استاندار خوزستان ضمن موافقت با عضویت کارگزاران صندوق استان در شورای اداری شهرستان ها و تشکیل ستاد راهبردی توسعه بيمه اجتماعی افزود: از تمام ظرفیت ها در استان استفاده می کنیم تا ضریب پوشش بیمه اجتماعی در استان افزایش یابد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی