تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

فوری: سقوط یک جنگنده در اصفهان + ویدیو

ساعاتی قبل در فضای مجازی فیلم کوتاهی منتشر شد که نشان می‌دهد یک هواپیمای جنگی ظاهرا از نوع اف ۱۴ در نزدیکی فرودگاه اصفهان سقوط کرده است.

کد خبر: ۱۳۱۹۳۶
۱۲:۲۸ - ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

سقوط یک جنگنده در اصفهان + فیلم

 

دیدارنیوز: انتشار فیلمی کوتاه در فضای مجازی نشان می‌دهد که یک فروند اف ۱۴ در نزدیکی فرودگاه اصفهان سقوط کرده و دچار حریق شده است. به گفته شاهدان عینی خوشبختانه خلبان این هواپیما موفق شده قبل از سقوط بیرون بپرد و با چتر نجات فرود بیاید. با این حال دیدارنیوز صحت خبر نجات خلبان را نمی‌تواند تایید کند.

تعداد قابل توجهی از هواپیماهای جنگنده از نوع اف ۱۴ در پایگاه شکاری اصفهان مستقر هستند و احتمالا این سانحه در پی پرواز تمرینی رخ داده است.

ویدیوی این حادثه را اینجا ببینید

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی