تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!

هیات فوتبال خوزستان،یا کانون بازنشستگان

باتوجه به شعار دولت اقای رئیسی مبنی بر جوانگرایی در ادارات و ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان تحصیل کرده و انقلابی، آیا در خوزستان این طرح اجرا می شود؟ آیا هیات فوتبال خوزستان مرکزی برای تجمع بازنشستگان هست؟

کد خبر: ۱۳۱۷۳۷
۲۱:۳۷ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

هیات فوتبال خوزستان،یا  کانون بازنشستگان

دیدارنیوز خوزستان| وقتی نگاهی به ریاست های هیات فوتبال در چند سال اخیر خوزستان بیندازیم جدا از عملکردی که به گواه کارشناسان فوتبال ضعیف بوده، ترکیبی از بازنشستگان دراین هیات را می‌بینیم.

قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در اردیبهشت سال جاری به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و این قانون در خرداد ماه توسط رییس جمهور به دستگاه های اجرایی ابلاغ شد و به گفته بسیاری از کارشناسان و نمایندگان مجلس اجرای این قانون تاثیر بسزایی در کاهش بیکاری و افزایش اشتغال جوانان دارد زیرا در حال حاضر بسیاری از پست های مدیریتی و جایگاه های شغلی توسط بازنشستگان در ادارات و نهادهای دولتی اشغال شده است. 

عبدالکاظم طالقانی به همراه منوچهرحیاتی وعلی قاسمی سه بازنشسته ای هستند که در مسئولیت های رئیس ودبیر ونایب رییس هیات فوتبال تکیه زده اند که امیدوارم این تعارض منافع از دید نهادهای نظارتی خارج نباشد وشاهد این باشیم که آیین نامه به شکل درست درانتخابات پیش رو برگزار شود.

اصولا این سوال در ذهن ایجاد می‌شود که آیا بازنشستگان می‌توانند درمناصب مدیریتی استان باشند واین امر منافاتی با آیین نامه هیات فوتبال ندارد.

آیا ورزش استان نیازی به مدیران جوان ندارد؟ آیا افراد بازنشسته می توانند در مسئولیت های ریاست هیات ها باشند؟ 
انتظار است سازمان های بازرسی و نهاد های نظارتی به این امر ورود کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی