تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
تنگنا؛ برنامه یازدهم، قسمت اول

گفتگو با حسین مرعشی؛ کارگزاران از انقلاب تا اصلاحات

در آغاز فصل سوم برنامه تنگنا میزبان حسین مرعشی چهره برجسته سپهر سیاسی ایران از دهه ۶۰ تا آغاز قرن جدید بودیم، سیاستمداری که در میدان عمل و اجرا نیز افکار و عقاید خود را پیگیری کرد تا بی‌پروا منتقد خود نیز باشد.

کد خبر: ۱۳۱۶۰۳
۱۴:۲۰ - ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

تنگنا با حسین مرعشی

 

دیدارنیوز ـ حامد شجاعی: در روزهایی که تقریبا همه دست‌اندرکاران تنگنا، متاثر و متالم از فاجعه متروپل آبادان بودند حسین مرعشی پس از پیگیری‌های فراوان بالاخره  پذیرفت که مهمان این برنامه در دیدارنیوز شود. گفت و گو با فردی که در عنفوان جوانی به کرسی استانداری استان کرمان تکیه زده و پس از آن تا قبل از روی کار آمدن دولت محمود احمدی‌نژاد برای شانزده سال به طور مستمر نماینده مجلس یا عضو دولت‌های سازندگی و اصلاحات بوده است قطعا نیازمند زمانی موسع بود. اما شتاب دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی ایران برای حضور در مراسم پایان سال تحصیلی نوه خردسالش باعث شد که پرسش درباره بسیاری از برهه‌های زندگی شخصیتی که بسان بسیاری از سیاسیون صاحب‌منصب دو دهه نخست انقلاب علاوه بر شیرینی وزارت و وکالت، شوری حبس را نیز بچشد ممکن نشود.

بخش نخست گفتگو با دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی ایران و مردی که به سبب نسبت خانوادگی با اکبر هاشمی رفسنجانی در کلام و رفتار شباهت‌های فراوانی به نماد فعالیت‌های سیاسی در سایه در تاریخ جمهوری اسلامی دارد متمرکز بر پیشینه‌ای‌ست که بر مبنای آن، حسین مرعشی بدل به یکی از چهره‌های شاخص جناح اصلاح‌طلب ایران شده است.

بخش اول این گفتگو را اینجا تماشا کنید

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی