تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

برداشت توت فرنگی در کردستان/ گزارش تصویری

برداشت توت فرنگی در استان کردستان به عنوان قطب اصلی تولید این محصول آغاز و این روند تا پایان خرداد ماه ادامه خواهد داشت. استان کردستان با تولید بیش از ۸۰ درصد از توت فرنگی کشور، قطب اصلی تولید این محصول به شمار می‌رود و درآمد اصلی کشاورزان شهرستان‌های کامیاران، مریوان، سروآباد و سنندج از تولید این محصول به دست می‌آید در مجموع ۱۳ هزار خانوار و ۱۷ هزار بهره‌بردار در کشت و کار این محصول فعالیت دارند. پیش‌بینی می‌شود در سال جاری ۶۵ هزار تن توت‌فرنگی در سطح سه هزار و ۵۰۰ هکتار از مزارع استان تولید و برداشت شود.

کد خبر: ۱۳۱۴۵۳
۲۰:۵۳ - ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

برداشت توت فرنگی در کردستان/ گزارش تصویریبرداشت توت فرنگی در کردستان/ گزارش تصویریبرداشت توت فرنگی در کردستان/ گزارش تصویریبرداشت توت فرنگی در کردستان/ گزارش تصویریبرداشت توت فرنگی در کردستان/ گزارش تصویریبرداشت توت فرنگی در کردستان/ گزارش تصویریبرداشت توت فرنگی در کردستان/ گزارش تصویریبرداشت توت فرنگی در کردستان/ گزارش تصویریبرداشت توت فرنگی در کردستان/ گزارش تصویریبرداشت توت فرنگی در کردستان/ گزارش تصویریبرداشت توت فرنگی در کردستان/ گزارش تصویریبرداشت توت فرنگی در کردستان/ گزارش تصویریبرداشت توت فرنگی در کردستان/ گزارش تصویریبرداشت توت فرنگی در کردستان/ گزارش تصویریبرداشت توت فرنگی در کردستان/ گزارش تصویریبرداشت توت فرنگی در کردستان/ گزارش تصویریبرداشت توت فرنگی در کردستان/ گزارش تصویری

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی