تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

تجاوز نظامی ارتش پوتین؛ فنلاند در مرز خود با روسیه حصار می‌کشد

پس از تجاوز نظامی روسیه به خاک اوکراین و افزایش پناهجویان، ناامنی در کشورهای اروپایی به شدت بالا گرفته که در پی آن فنلاند و سوئد خواستار پیوستن به ناتو شدند. در همین ارتباط، فنلاند قصد دارد در مرز خود با روسیه حصار‌های جدید نصب کند.

کد خبر: ۱۳۱۳۸۴
۱۰:۳۹ - ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

تجاوز نظامی ارتش پوتین؛ فنلاند در مرز خود با روسیه حصار می‌کشد

دیدارنیوز: دولت فنلاند روز جمعه اعلام کرد که در پی تهاجم نظامی اخیر به خاک اوکراین قصد دارد در مرز خود با روسیه حصار‌های جدید نصب کند.

هلسینکی به‌ویژه به دلیل آنچه بیم بهره‌برداری مسکو از پناهجویان برای اعمال فشار سیاسی خوانده شده روز پنجشنبه پیش‌نویس اصلاحیه‌ای را با هدف تقویت حصار‌ها در نقاط خاصی از مرز بزرگ این کشور با روسیه به طول نزدیک به ۱۳۰۰ کیلومتر ارائه کرد.

این اقدام پس از نامزدی فنلاند برای عضویت در ناتو صورت می‌گیرد که این کشور نوردیک را با بیم قرار گرفتن در معرض اقدامات تلافی جویانه به اصطلاح «ترکیبی» مانند حملات سایبری یا عملیات بی ثبات سازی غیرنظامی مواجه کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی