تیتر امروز

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

جریان انقلابی و شخص سید ابراهیم رئیسی دلایل و انگیزه‌های زیادی برای احیای برجام و رفع تحریم‌ها دارند، اما منتقدان بر این پرسش پا می‌فشارند که چرا جناح اصولگرا مانع حصول توافق توسط حسن روحانی...
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

در ادامه عادی سازی روابط؛ توافق تجارت آزاد میان امارات و اسرائیل به امضا رسید

«امیر حایک» سفیر اسرائیل در امارات صبح امروز (سه شنبه) از امضای توافق تجارت آزاد میان امارات و اسرائیل خبر داد. هم اکنون به صورت هفتگی چندین پرواز میان تل آویو و دبی و ابوظبی برقرار است.

کد خبر: ۱۳۰۶۹۴
۱۱:۲۳ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

در ادامه عادی سازی روابط؛ توافق تجارت آزاد میان امارات و اسرائیل به امضا رسید

دیدارنیوز: سفیر اسرائیل در امارات از امضای توافق تجارت آزاد میان ابوظبی و تل‌آویو خبر داد.

به نقل از وبگاه فلسطینی شهاب، «امیر حایک» سفیر رژیم صهیونیستی در امارات صبح امروز (سه شنبه) از امضای توافق تجارت آزاد میان امارات و رژیم صهیونیستی خبر داد.

روابط امارات و رژیم صهیونیستی از سپتامبر ۲۰۲۰ پس از امضای توافق عادی سازی روابط وارد مرحله تازه ای شده است. گفتنی است وزیر اقتصاد امارات سپتامبر گذشته گفته بود که حجم تجارت میان امارات و اسرائیل رقمی بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلیون دلار است.

هم اکنون به صورت هفتگی چندین پرواز میان تل آویو و دبی و ابوظبی برقرار است. در ابتدا شهروندان دو طرف برای سفر به اسرائیل و امارات، از دریافت ویزا معاف شده بودند اما این معافیت لغو شد ولی همچنان رفت و آمد شهروندان اسرائیلی و امارات به آسانی ممکن است.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی