تیتر امروز

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!
هفته پرترافیک نقل و انتقالات لیگ

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!

هرچه به پایان زمان نقل و انتقالات نزدیک تر می شویم ترافیک بیشتری در ثبت قرارداد با بازیکنان جدید را شاهد هستیم. البته بازگشت تعدادی از لژیونرها به لیگ در فصل منتهی به جام جهانی، نکته جالبی است.
توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!
گزارش تحقیقی دیدار از بزرگ‌ترین ورزشگاه ایران

توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!

در روزهای پایانی فصل اخیر لیگ برتر فوتبال ایران اخبار و تصاویر نگران‌کننده‌ای درباره وضعیت ورزشگاه آزادی و ایمنی آن منتشر شد. آیا خطر نابودی، استادیوم آزادی را تهدید می‌کند؟

سه روز آینده پایان عملیات جست و جو در متروپل

فرمانده عملیات آواربرداری حادثه متروپل گفت: با آغاز عملیات تخصصی آواربرداری از متروپل آبادان عملیات جست و جو تا سه روز دیگر به پایان می‌رسد.

کد خبر: ۱۳۰۴۵۶
۱۲:۰۵ - ۰۷ خرداد ۱۴۰۱

دیدار نیوز : محمدی، فرمانده عملیات آواربرداری حادثه متروپل گفت : از دیروز عملیات تخصصی آواربرداری از متروپل آبادان با تجهیزات سنگین و حرفه ای آغاز شد و به این ترتیب عملیات جست و جوی زیر آوارماندگان تا سه روز دیگر به پایان می رسد.

به گفته او پیش از این کندی روند آوار برداری به دلیل وجود بناهای بدون مقاوم کافی در محل حادثه بود که از عصر دیروز با انجام اقداماتی ایمنی نسبی برای امدادگران در هنگام آواربرداری برقرار شد.

او به دشواری آواربرداری از فروریختن یک سوم ساختمان ۱۰ طبقه به همراه طبقه زیر زمین و ناپایدار بودن بقایای آن نیز اشاره کرد و گفت : در حال حاضر نیروهای امدادگران در سه جبهه فعالیتی مشغول آواربرداری هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی