تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...

سه روز آینده پایان عملیات جست و جو در متروپل

فرمانده عملیات آواربرداری حادثه متروپل گفت: با آغاز عملیات تخصصی آواربرداری از متروپل آبادان عملیات جست و جو تا سه روز دیگر به پایان می‌رسد.

کد خبر: ۱۳۰۴۵۶
۱۲:۰۵ - ۰۷ خرداد ۱۴۰۱

دیدار نیوز : محمدی، فرمانده عملیات آواربرداری حادثه متروپل گفت : از دیروز عملیات تخصصی آواربرداری از متروپل آبادان با تجهیزات سنگین و حرفه ای آغاز شد و به این ترتیب عملیات جست و جوی زیر آوارماندگان تا سه روز دیگر به پایان می رسد.

به گفته او پیش از این کندی روند آوار برداری به دلیل وجود بناهای بدون مقاوم کافی در محل حادثه بود که از عصر دیروز با انجام اقداماتی ایمنی نسبی برای امدادگران در هنگام آواربرداری برقرار شد.

او به دشواری آواربرداری از فروریختن یک سوم ساختمان ۱۰ طبقه به همراه طبقه زیر زمین و ناپایدار بودن بقایای آن نیز اشاره کرد و گفت : در حال حاضر نیروهای امدادگران در سه جبهه فعالیتی مشغول آواربرداری هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی