تیتر امروز

احمد مازنی: ما باید بتوانیم با هم کار کنیم، منصفانه رقابت کنیم و با هم ایران را بسازیم + عکس
گزارش اختصاصی دیدار از در مراسم گرامیداشت شهدای فتح خرمشهر

احمد مازنی: ما باید بتوانیم با هم کار کنیم، منصفانه رقابت کنیم و با هم ایران را بسازیم + عکس

رئیس پیشین کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: «فرهنگ سوم خرداد را الگوی خود و فضای رقابتی منصفانه را ایجاد و فرهنگ گفت‌وگو را نهادینه کنیم.

شهادت یک محیط‌بان و یک نیروی مردمی در پناه‌گاه حیات‌وحش فارس

بر اثر درگیری مسلحانه متخلفین شکار که عصر جمعه ششم خرداد ماه با محیط بانان، نیرو‌های مردمی و همیاران افتخاری در منطقه پناهگاه حیات وحش دره باغ شهرستان بوانات استان فارس رخ داد محیط بان محمد فرهمند و یکی از نیرو‌های مردمی به نام رضا بهرام پور جان باختند و یکی از همیاران افتخاری به نام علی اسدی نیز به شدت مجروح شده است.

کد خبر: ۱۳۰۴۳۷
۱۰:۰۵ - ۰۷ خرداد ۱۴۰۱

شهادت یک محیط‌بان و یک نیروی مردمی در پناه‌گاه حیات‌وحش فارس

دیدارنیوز: یک محیط بان و یک نیروی مردمی در پناه گاه حیات وحش دره باغ بوانات در استان فارس در درگیری مسلحانه با متخلفین شکار به شهادت رسیدند.

به نقل از سایت اداره کل حفاظت محیط زیست فارس، احمد رستگار مسئول اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بوانات با کمال تاسف و تاثر، طی درگیری مسلحانه متخلفین شکار که در حوالی ساعت ۱۸:۴۰ دقیقه عصر جمعه ششم خرداد ماه با محیط بانان، نیرو‌های مردمی و همیاران افتخاری در منطقه پناهگاه حیات وحش دره باغ شهرستان بوانات استان فارس رخ داد محیط بان محمد فرهمند و یکی از نیرو‌های مردمی به نام رضا بهرام پور جان باختند و یکی از همیاران افتخاری به نام علی اسدی نیز به شدت مجروح شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی