تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
معاون اول رئیس‌جمهور:

خسارت منازل تخریب شده برای آواربرداری متروپل از سوی دولت پرداخت می‌شود

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: دولت خسارت خانه‌های اطراف متروپل را که برای آوار برداری تخریب یا آسیب می‌بینند را پرداخت می‌کند.

کد خبر: ۱۳۰۴۱۷
۱۵:۵۸ - ۰۶ خرداد ۱۴۰۱

خسارت منازل تخریب شده برای آواربرداری متروپل از سوی دولت پرداخت می‌شود

دیدار نیوز خوزستان| به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، محمد مخبر امروز جمعه ۶ خردادماه، در حاشیه بازدید از ساختمان متروپل آبادان ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت به مردم آبادان و خانواده‌ درگذشتگان حادثه اظهار کرد: از وقتی حادثه اتفاق افتاد رئیس جمهور خارج کشور بود که به سرعت سفر خود را تکمیل و مرتب در تماس بوده و دستورات خود را برای بسیج کردن امکانات رسیدگی به موضوع صادر کردند.

وی افزود: وزیر کشور و امدادگران مجرب پلاسکو اعزام شدند و استاندار نیز در لحظات اول حضور داشته و همه امکانات را بسیج کردند و امید است این کار سخت و پیچیده هرچه سریعتر به پایان برسد؛ وقتی جان انسان‌ها در میان باشد باید با دقت کار انجام شود.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: مسئله مهمی که وجود دارد فساد گسترده بین سازنده، پیمانکار، مالک و دستگاه‌هایی که مجوز دادن است که باید به سرعت رسیدگی و بازدارنده باشد.

وی گفت: بر حسب دستور مقام معظم رهبری که از ابتدا این حادثه را دنبال می‌کردند و دستورات مکرر برای بررسی می‌دادند.

مخبر بیان کرد: باید به شکلی عمل کنیم که این حادثه تکرار نشود؛ کمااینکه در آبادان و خرمشهر از همین سازنده ساختمان‌هایی وجود دارد که محل خطر هستند و باید بررسی شوند.

وی با بیان اینکه با عاملین این حادثه باید با جدیت برخورد شود، ادامه داد: دولت ۲ مورد را اولویت قرار داده که این حادثه را به اتمام برساند و به وضعیت خانواده‌های جانباختگان رسیدگی کند.

معاون اول رئیس جمهور بیان کرد: دولت خسارت خانه‌های اطراف که برای آوار برداری تخریب یا آسیب می‌بینند را حتماً پرداخت می‌کند.

وی در پایان گفت: مردم نیز در این مدت همراه بودند و قدران آن‌ها هستیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی