تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

تولید بیش از 630 هزار مگاوات ساعت انرژی الکتریکی در نیروگاه رامین اهواز

 در اردیبهشت امسال بیش از ۶۳۰ هزار مگاوات ساعت انرژی الکتریکی در این نیروگاه تولید شده است.

کد خبر: ۱۳۰۳۷۱
۱۴:۴۸ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

خليل محمدي مدير عامل نیروگاه رامین با اعلام این خبر گفت: تلاشگران اين نیروگاه توانستند در ارديبهشت سال جاری 631 هزار و 955 مگاوات ساعت انرژی الکتریکی در این نیروگاه تولید و به شبکه سراسری برق کشور انتقال داده شد.
محمدي همچنین افزود : متوسط تولید لحظه ای نیروگاه رامین در ارديبهشت سال جاری 216 مگاوات و میزان ساعت کارکرد واحدهای تولیدی در این ماه 2 هزار و 926 ساعت بوده است.
وی با اشاره به تعمیرات اساسی واحد ۳۰۵ مگاواتی شماره ۳ و میان دوره ای واحد شماره ۴ اظهار امیدواری نمود با اتصال مجدد این واحدها طی روزهای اخیر شاهد افزایش سطح تولید این انرژی در نیروگاه رامین باشیم.

شایان ذکر است نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی تأمین کننده بیش از 35 درصد برق استان خوزستان است و نقش مهمی را در تقویت ، تثبیت و پایداری شبکه سراسری برق کشور ایفاء می کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی