تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
به مناسبت 30 اردیبهشت، روز ملی جمعیت انجام شد

برگزاری نشست فرهنگی ویژه بانوان شاغل در نفت و گاز مارون

نشست 4 روزه فرهنگی با محور ترویج سنت حسنه ازدواج و تشویق به فرزند آوری به همت پایگاه مقاومت بسیج سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون و هماهنگی مشاور مدیرعامل این شرکت در امور بانوان برگزار شد.

کد خبر: ۱۳۰۱۴۷
۲۲:۰۵ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

برگزاری نشست فرهنگی ویژه بانوان شاغل در نفت و گاز مارون

به گزارش دیدار نیوز خوزستان| روابط عمومی  شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، امام جماعت این شرکت به عنوان سخنران این سری نشست ها، فرزندباوری، فرزند پروری و سالخوردگی جمعیت را از اهم مسائل مرتبط با جمعیت کشور برشمرد و پرداختن به این سه مقوله را اولویت هایی دانست که باید برای یافتن راه حل های مناسب رفع مشکل جمعیت مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.

حجت الاسلام جوانمرد زاده ایجاد بسترهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را از الزامات تحقق هدف افزایش جمعیت در کشور دانست و یادآور شد: عشق  به  مادر شدن و مادر بودن  همچنان یکی از ویژگی های منحصر بفرد بانوان ایران است که باید مورد توجه ویژه قرار گرفته وبا ایجاد بسترهای مناسب، داشتن این تجربه ی زیبا را برای همه ی بانوان فراهم نمود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی