تیتر امروز

غول‌ها از خواب بیدار شدند
یک هفته با نقل و انتقالات فوتبال ایران

غول‌ها از خواب بیدار شدند

در هفته گذشته تغییر و تحولات زیادی در فضای فوتبال باشگاهی کشور به وجود آمد و مربیان و بازیکن‌ها بسیاری در لیست نقل و انتقالات قرار گرفتند.

باران «سنگ» در ورزشگاه یادگار!/ گزارش تصویری

پرتاب سنگ و اشیای مختلف در سایز‌های کوچک و بزرگ توسط تماشاگران در جریان بازی روز گذشته (پنجشنبه) تراکتور - پرسپولیس در ورزشگاه یادگار تبریز، باعث توقف چند باره این دیدار و در نهایت ناتمام ماندن آن در دقیقه ۷۲ شد تا لیگ برتر فوتبال در روز‌های پایانی خود بدون جنجال بزرگ نباشد. تصاویر از باشگاه پرسپولیس.

کد خبر: ۱۲۹۹۸۴
۰۹:۳۹ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

باران «سنگ» در ورزشگاه یادگار!/ گزارش تصویریباران «سنگ» در ورزشگاه یادگار!/ گزارش تصویریباران «سنگ» در ورزشگاه یادگار!/ گزارش تصویریباران «سنگ» در ورزشگاه یادگار!/ گزارش تصویریباران «سنگ» در ورزشگاه یادگار!/ گزارش تصویریباران «سنگ» در ورزشگاه یادگار!/ گزارش تصویریباران «سنگ» در ورزشگاه یادگار!/ گزارش تصویریباران «سنگ» در ورزشگاه یادگار!/ گزارش تصویریباران «سنگ» در ورزشگاه یادگار!/ گزارش تصویریباران «سنگ» در ورزشگاه یادگار!/ گزارش تصویریباران «سنگ» در ورزشگاه یادگار!/ گزارش تصویریباران «سنگ» در ورزشگاه یادگار!/ گزارش تصویریباران «سنگ» در ورزشگاه یادگار!/ گزارش تصویریباران «سنگ» در ورزشگاه یادگار!/ گزارش تصویریباران «سنگ» در ورزشگاه یادگار!/ گزارش تصویریباران «سنگ» در ورزشگاه یادگار!/ گزارش تصویری

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی