تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

موسوی: آقای رئیسی، مافیای خودرو چقدر زور دارد که جلوی واردات را گرفته؟!

سیدموسی موسوی، نماینده مردم لامرد و مهر در جلسه روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای رییس جمهور این مافیای پشت پرده خودرو مگر چقدر زور دارد که علی رغم مصوبه مجلس هنوز جلوی واردات را گرفته است؟

کد خبر: ۱۲۹۲۹۹
۱۳:۳۵ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱

موسوی: آقای رئیسی، مافیای خودرو چقدر زور دارد که جلوی واردات را گرفته؟!

دیدارنیوز: نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از دولت در تعلل نسبت به واردات خودرو تاکید کرد: دولت باید هرچه زودتر واردات ماشین خارجی را آغاز کند تا با ایجاد رقابت خودروساز داخلی مجبور شود و کیفیت و قیمت خود را درست کند.

سیدموسی موسوی نماینده مردم لامرد و مهر در جلسه روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری بر لزوم توجه بیش از پیش دولت به وضعیت معیشت کارگران و معلمان تاکید کرد.

وی همچنین با اشاره به برنامه دولت برای حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی اظهار کرد، درست است که دولت قبل یک سنگ را در چاه انداخته و الان صد نفر از مدیران در حال خارج کردن این سنگ هستند و همچنین درست است که اصلاح اقتصادی لازم و ضروری است، اما دولت دقت مضاعف کند که از هرگونه تصمیمات عجولانه که منجر به گرانی افسار گسیخته و هرج و مرج می‌شود، باید خودداری شود؛ بر همین اساس نسبت به اجرای این طرح قبل از فراهم کردن زیرساخت‌های مورد نیاز هشدار جدی می‌دهم.

این نماینده مجلس همچنین در تذکری در باره وضعیت خودرو‌های داخلی خاطر نشان کرد: همه صحبت‌های دیروز رهبر انقلاب را شنیدند؛ دیگر حضرت آقا به چه زبانی باید نارضایتی خود را از خودروسازان اعلام کنند؟ آقای رییس جمهور این مافیای پشت پرده خودرو مگر چقدر زور دارد که علی رغم مصوبه مجلس هنوز جلوی واردات را گرفته است؟

موسوی تاکید کرد: دولت باید هرچه زودتر واردات ماشین خارجی را آغاز کند تا با ایجاد رقابت خودروساز داخلی مجبور شود کیفیت و قیمت خود را درست کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی