تیتر امروز

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو
به مناسبت سالگرد دوم خرداد ۷۶ و سوم خرداد ۶۱؛ در گفتگو با دیدار:

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو

مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی در گفتگو یا دیدار سرمایه اجتماعی را گم شده مهم این روز‌های کشور دانست.
آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!
گزارش زنده خبرنگار دیدار از آبادان/ ۱۹ کشته و ۳۷ مصدوم تاکنون

آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان تا عصر چهارشنبه ۱۸ کشته و ۳۷ مجروح در پی داشته است؛ فرماندار آبادان اعلام کرد با ایجاد استحکام در ساختمان مجاور، آواربرداری سرعت خواهد گرفت.

گرامیداشت روز جهانی زمین پاک در شهرستان لالی

برنامه پاکسازی محوطه پارک لاله به مناسبت گرامیداشت روز جهانی و هفته زمین پاک برگزار شد

کد خبر: ۱۲۹۱۳۲
۰۹:۱۰ - ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱

دیدار نیوز: مهدی زمانپور رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لالی ، برنامه پاکسازی محوطه پارک لاله به مناسبت روز جهانی و هفته زمین پاک با شعار "سرمایه گذاری در زمین با کاهش پلاستیک" با حضور بسیجیان جهادی پایگاه شهید قاسم خدادادی اجرا شد.

وی افزود: در این اقدام تحسین برانگیز نیروهای جهادی پایگاه شهید قاسم خدادادی ضمن فرهنگ سازی در جهت حفظ محیط زیست و رعایت بهداشت محیط اقدام به جمع آوری زباله های رها شده در پارک لاله این شهرستان نمودند.

زمانپور بیان کرد: رها سازی پسماندها در گذرگاه ها و معابر شهری باعث پدید آمدن مناظری ناخوشایند در شهر می شود ، به طوریکه چشم هر بیننده ای را آزار می دهد و برای بستر سازی و اشاعه فرهنگ حفظ و حراست از هوای پاک در کشور باید شرایطی را برای شهروندان فراهم بیاوریم تا با اطلاع رسانی به موقع زمینه مشارکت فعال آنان میسر شود.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست لالی ضمن قدردانی از این حرکت خودجوش خاطر نشان کرد : حفظ پاکیزگی زمین بعنوان زیستگاه و سکونتگاه انسانی و سایر موجودات امری اجتناب ناپذیر بوده و همچنین برابر با اصل ۵۰ قانون اساسی حفظ محیط زیست وظیفه کلیه آحاد جامعه می باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی