تیتر امروز

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟
فرجام مذاکرات هسته‌ای در قطر:

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟

مذاکرات هسته‌ای ایران و طرف‌های برجام، این‌بار نه در وین که در قطر ادامه می‌یابد، مذاکراتی که اگر برای کشور‌های درگیر در آن چالش است، برای مردم ایران نان، مسکن و معیشت است.
منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!
گزارش دیدار از حال این روز‌های یوزپلنگ متولد شده

منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!

خوشحالی دوستداران محیط زیست از زنده ماندن یکی از توله‌های "فیروز" و "ایران" او را که قرار بود با نام "پیروز" بشناسیم بیش از پیش در کانون توجه همگان قرار دارد هر چند که هنوز انتخاب این نام مورد...
تجاوز نظامی روسیه

بیش از ۵.۵ میلیون نفر از اوکراین فرار کرده‌اند؛ ۱۷۰ سیاستمدار روس در لیست تحریم نیوزیلند

آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد می‌گوید از زمان آغاز تهاجم نظامی روسیه، بیش از ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار اوکراینی از این کشور گریخته‌اند. بر اساس این آمار بیش از ۳ میلیون اوکراینی در حال حاضر در لهستان به سر می‌برند و امیدوارند با اتمام جنگ بتوانند بار دیگر به کشور خود بازگردند.

کد خبر: ۱۲۸۷۲۵
۱۳:۲۱ - ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۱

تجاوز نظامی روسیه؛ بیش از ۵.۵ میلیون نفر از اوکراین فرار کرده‌اند

دیدارنیوز: سازمان ملل اعلام کرد که از زمان آغاز حمله نظامی روسیه به خاک اوکراین، بیش از ۵.۵ میلیون نفر از اوکراین فرار کرده‌اند.

آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد می‌گوید از زمان آغاز تهاجم نظامی روسیه، بیش از ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار اوکراینی از این کشور گریخته‌اند.

بر اساس این گزارش اکثر این افراد به کشور همسایه یعنی لهستان رفته‌اند. بر اساس این آمار بیش از ۳ میلیون اوکراینی در حال حاضر در لهستان به سر می‌برند و امیدوارند با اتمام جنگ بتوانند بار دیگر به کشور خود بازگردند.

نیوزیلند ۱۷۰ سیاستمدار روس و ۶ شرکت دفاعی این کشور را به فهرست تحریم‌ها افزود

ناتایا ماهوتا، وزیر امور خارجه نیوزیلند اعلام کرد که یک مجموعه کامل تحریم‌ها علیه روسیه اعمال شده و کل کسانی را که از سوی نیوزیلند تحریم شده‌اند به بیش از ۴۰۰ نفر از رهبران، الیگارش‌های روس و اعضای خانواده‌های آن‌ها افزایش داده است.

ماهوتا با اشاره به اینکه در فهرست جدید نام ۱۷۰ سیاستمدار روس و همچنین ۶ شرکت دفاعی این کشور قرار داده شده تاکید کرد این اقدامات مانع از این خواهد شد که نیوزیلند تبدیل به پناهگاه مالی امنی برای کسانی شوند که در تجاوز نظامی روسیه به اوکراین نقش داشته‌اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی